Jednou vetou

FOTO: V Hollywoode vychádza kultový film. Zahrajú si v ňom aj tieto hviezdy!

Zľava: speváčka Britney Spears, režisér Quentin Tarantino a herci Brad Pitt, Margot Robbie a Leonardo DiCaprio pózujú na losangelskej premiére filmu Once Upon a Time in Hollywood

autorská koláž hlavne.sk, TASR

Hollywood prichádza s filmom, ktorý by mal byť výnimočným hneď z dvoch dôvodov. Prvým je jeho výnimočný režisér, považovaný za réžiovú a scenáristickú legendu. Druhým je hviezdne herecké obsadenie. Už z prvého pohľadu je teda jasné, že sa budete mať na čo tešiť!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Dakota Fanning, Tim Roth a Al Pacino? Na kombináciu týchto, a mnohých ďalších nebudete čakať dlho. S jedinečným filmom pod názvom Vtedy v Hollywoode totiž nedávno prišiel ikonický Quentin Tarantino. Film predstaví príbeh televízneho herca ( Leonardo DiCaprio ) a jeho dlhoročného kaskadéra ( Brad Pitt ), ktorí sa rozhodnú presadiť pri filme na konci zlatej éry Hollywoodu v roku 1969.

FOTO: Na premiére Levieho kráľa zažiarila Beyoncé, aj Elton John

Tak ako predošlé Tarantinove filmy, aj Vtedy v Hollywoode sa bude niesť v typickom „tarantinovskom štýle“, plnom zvláštneho humoru a nezvyčajných pohľadov na svet a život, ktoré sú pre Tarantinove filmy doslova základným kameňom. Film zažil svoju premiéru v americkom Los Angeles iba v pondelok, na Slovensko by mal prísť už 8. augusta a v kinách si ho budete môcť pozrieť už 15. augusta 2019.

FOTO: Pozrite sa, čím všetkým žijú cez horúce dni naše známe tváre

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

VIDEO ( kliknite na náhľad ):

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte