Jednou vetou

FOTO: Vittek je po rozchode, po boku mu stojí táto slečna!

Futbalista Róbert Vittek chodil s krásnou misskou Martinou Grešovou.

autorská koláž hlavne.sk, Instagram

Róbert Vittek aktuálne opäť prechádza náročným, rozchodovým obdobím. Iba nedávno sa však vybral na nákupy a spoločnosť mu robila krásna mladá žena. Uhádnete, o koho ide?

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Futbalista Róbert Vittek ( 39 ) je po definitívnom rozchode s finalistkou súťaže krásy Martiny Grešovej (32) opäť sám, nie však úplne. Pred pár dňami si ale vybehol na nákupy s mladou kráskou. Nešlo však o jeho priateľku, ale o jeho staršiu dcéru, Sofiu Zaru Vittek ( 14 ) z ktorej vyrástla krásna mladá dáma.

FOTO: Moderátor Jopo a Kubánka Glenda. Je naozaj koniec?

Otec s dcérou a rodinným psíkom si to namierili do najznámejšieho nákupného centra v bratislavskom Starom meste. Po nákupoch a niekoľko minútovej prechádzke uličkami nákupného centra sa rodinka odobrala preč.

FOTO: Manželia Žbirkovci oslávili výročie. Uhádnete, koľko sú už spolu?

Dcéru Sofiu Zaru, aj mladšiu dcéru Cynthiu Laru má futbalista so svojou stále aktuálnou manželkou Patríciou. Manželia síce spolu dlhodobo nežijú, k rozvodu sa však doposiaľ ani po rokoch nedostali.

FOTO: Tomuto neuveríte. Zmenil Versace svoju obľúbenú značku?

Futbalista Róbert Vittek iba donedávna tvoril pár s Martinou Grešovou, ich vzťahu však podľa Martininho príspevku na instagrame odzvonilo. Napriek tomu, že sa dvojica v minulosti niekoľko krát rozchádzala a schádzala, tentoraz by malo ísť o definitívny koniec.

FOTO: Mary Bartalos oslávila meniny na prechádzke s rodinkou!

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

TECHNOLÓGIE: SpaceX poslala do vesmíru ďalších 58 družíc Starlink