Jednou vetou

FOTO: Vymení raketoplán? Ivan Bella si obzeral jachty a karavány

Prvého slovenského kozmonauta Ivana Bellu zaujali veľké a silné stroje

Foto: jxp, odfotené s HUAWEI P20Pro

Lietania do vesmíru pre neho zdá sa odzvonilo. Pozrite sa, kde sa objavil pred pár dňami prvý slovenský kozmonaut Ivan Bella (54). Parádnym strojom neodolali ani ďalšie známe tváre, ktoré si nenechali ujsť známu výstavu v bratislavskej Inchebe, kde sa rozhodlo aj o novej Miss Motocykel. Pozrite si viac nižšie v galéri:

FOTO: Pozrite si top 12 miest s najlepšou kvalitou života! Kde sa umiestnilo naše hlavné mesto?

Nadupané mašiny, luxusné jachty aj štýlové karavány na ďaleké cesty. Týmto všetkým žilo nedávno v hlavnom meste. Do Incheby zavítalo viacero nadšencov parádnych strojov. Zdá sa, že lietania po vesmíre má aj náš prvý kozmonaut Ivan Bella. Ten sa, aspoň podľa fotografií, rozhodoval medzi výletným autom a menšou loďkou.

Bude to 20 rokov, čo ho vystrelili hore. Kozmonaut Ivan Bella: Človek patrí do vesmíru

Najprv sa pristavil pri obytnom aute, ktorého cena atakovala sumu 100-tisíc eur. Po chvíli obdivovania ho už vítal predajca luxuxných jácht a hneď lákal obzerať mašinu aj zvnútra.

Na výstave motoriek náš fotograf spozoroval aj hovorcu policajného prezídia Michala Slivku, ktorý si tiež nenechal ujsť kvalitné a rýchle stroje.

Obdivovať parádne mašiny si odbehol z kancelárie i generálny tajomník ministerstva zdravotníctva, Jozefa Ráža ml., ktorému robil celý čas spoločnosť úspešný slovenský motocyklový pretekár Ivan Jakeš. Spolu si to namierili aj do bufetu, zobnúť niečo malé.

Buduje si tím? Tomáš Drucker na kávičke so známym moderátorom

Ráž ml. bol ešte minulý rok kandidátom na ministra vnútra vo vláde P. Pellegriniho. Prezident však kabinet, v ktorom syn známeho speváka figuroval nevymenoval a miesto Ráža sa na túto pozíciu presunul zo zdravotníctva Tomáš Drucker. Ani nie po mesiaci sa z vnútra Drucker porúčal, pre škandál okolo pozemkov pri Trnave, ako aj pre problém s odvolaním vtedajšieho policajného prezidenta T. Gašpara.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

 

Spojte sa s nami cez facebook a pridajte sa k nám. NÁJDETE NÁS TU

 

 

 

Môže vás zaujímať

FOTO: To je ale premena! Bývalá televízna hviezda zmenená na nepoznanie