Jednou vetou

FOTO: Vysmiata Ďurianová na nákupoch. Na toto dostala chuť!

Marianna Ďurianová dostala chuť na niečo dobré

autorská koláž hlavne.sk, čitateľ

Veľké chichoty pri pokladni. Známa moderátorka Marianna Ďurianová (42) sa iba nedávno vrátila z dovolenky a namierila si to rovno do obchodu. Počas nakupovania sa podľa všetkého zdá, aj poriadne pobavila. V košíku pritom mala samé zdravé maškrty.

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Iba pred pár dňami sa Marianna Ďurianová vrátila z dovolenky v Grécku. Voľné dni na ostrove Kos si užila so synčekom Romanom, netrvalo však dlho a po návrate z dovolenky si to namierila rovno do obchodu a hlavne.sk bolo pri tom!

FOTO: Takto vyzerá tohtoročná festivalová móda!

Marianna Ďurianová sa vybrala na menší nákup do známej predajne s drogériou, nesústredila sa však ani tak na kozmetiku, keďže nakupovala BIO potraviny a maškrty.

FOTO: Chcete sa v lete ochladiť? Nechoďte k moru, skúste tieto jaskyne!

Už pri prvom pohľade na známu moderátorku je jasné, že o svoj vzhľad mimoriadne dbá, preto je jasné, že zdravé BIO potraviny v jej jedálničku nesmú chýbať.

článok pokračuje nižšie

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

Po niekoľkých minútach strávených v predajni odkráčala k pokladniam, kde si počas platenia veselo podebatovala s predavačkou. Vysmiata sa napokon z obchodu vybrala naspäť domov. V kuloároch sa povráva, že za dobrou náladou Ďurianovej by mohol byť aj tajomný nový partner, s ktorým bola niekoľko krát zachytená.

FOTO: Jasmina a Rytmus zvládajú rodičovstvo na jednotku!

Ku známosti sa však doposiaľ pre médiá vyjadrovať nechcela. Zaujímavosťou je, že iba nedávno bol po troch rokoch z väzenia prepustený jej bývalý partner, Roman Doležaj, toho však aktuálna moderátorka športu RTVS mala „pustiť k vode“.

FOTO a VIDEO: Pozrite si tie najkrajšie miesta na zemi!

„Marianna je veľmi rada, že dostala od Rezníka šancu, keďže jej to nevyšlo v Jojke a do Markízy ju naspäť nechceli. Zároveň sa Rezník môže chváliť, že má v televízii hviezdu,“ povedal nám zdroj blízky moderátorke. Podľa informácií sa Ďurianová v súkromí pred nedávnom aj trochu trápila. „Romana chodila síce do basy navštevovať, no vždy po tých návštevách tu bola po chodbách ako bez duše a navyše celé okolie jej hovorilo, aby na kriminálnika zabudla. V jej veku, postavení si snáď dokáže niekoho normálneho nájsť. Ona sa určite otrasie, ako aj pri tom Honzíkovi, alebo Liborovi Boučkovi,“ dodala jej kolegyňa z televízie.

Vzbury, odchody aj trapasy. Rezník šéfuje RTVS už dva roky. O svojich výsledkoch radšej mlčí

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte, či pošlite sms na číslo 0910 554 995

Spojte sa s nami cez Facebook – nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Firma Apple odstránila dve aplikácie na prehrávanie podcastov v Číne