Jednou vetou

FOTO: Žiari ako v siedmom nebi. Takto randí Drobná so Šebom

Speváčka Emma Drobná vyhrala pred pár rokmi súťaž SuperStar

autorská koláž hlavne.sk, Instagram ED/Erik Tomasak

Žiadne skrývačky, či zatĺkačky, ale nežnosti priamo na verejnosti. Speváčka Emma Drobná a futbalista Filip Šebo tvoria spolu podľa najnovších fotografií nový šťastný párik. Pozrite sa, ako spolu ladili pred pár dňami v meste. Speváčka je ako vymenená:

FOTO: Nenápadná mamička. Herečka Mirka Partlová si takto vyrazila do mesta

Skončilo zatĺkanie a tajnosti, už sa objavujú ruka v ruke, ako veľkí zaľúbenci. Len pred pár dňami sa objavila mladá speváčka Emma Drobná (25) po boku známeho futbalistu Filipa Šeba (35) v nákupnom centre v Bratislave. Podľa fotografií na verejnosti k sebe neskrývali žiadne city, ale naopak Emma neraz opätovala Filipovi nežné pohľady a on jej starostlivo pomohol s nákupom a svoju krásku zopárkrát i objal.

FOTO: Stretnutie známych moderátoriek. Takto si Kormúthová s Polákovou poklábosili

Zaľúbenci najprv potrebovali niečo vybaviť v kopírovacom centre a predtým stihli zrejme nakúpiť aj zopár drobností. Počas presunu z obchodov sa navzájom držali za ruky, či kráčali v objatí. Na eskalátoroch Emma Filipa starostlivo pridržiavala. Potom, ako všetko spolu vybavili, namierili si to do kaviarne, kde si vyzdvihli svoje nápoje a v zaľúbených objatiach sa vytratili v uličkách Bratislavy. (viac foto nižšie v galérii)

Zaľúbenci Emma Drobná a Filip Šebo | Foto: čitateľka

 

Rozhovor: Riskovali sme, ale nezľakol som sa. Takto si Maťo Ďurinda spomína na november 89

„Emma s Filipom spolu žiarili. Krásny párik, on jej elegantne pomáhal, počkal na ňu, koľko potrebovala vybaviť a celý čas na seba zamilovane pozerali. Normálne akoby lietali v ružových oblakoch. Tá láska sa nedala prehliadnuť,“ napísala naša čitateľka Silvia, ktorá šťastnú dvojicu spozorovala v bratislavskom nákupnom centre. „Veľmi im prajem, nech sú spolu dlho šťastní. Veď obaja si prešli nejakými vzťahmi a zrejme stále hľadajú svoje šťastie v živote,“ dodala naša čitateľka.

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

Čo hovoríte na nový párik Drobná a Šebo?

Loading ... Loading ...

Speváčka Emma Drobná na nákupoch. Aha, kto jej radil vyberať módne kúsky?

Spočiatku svoj vzťah superstaristka Emma Drobná a futbalista Filip Šebo vôbec nechceli pred médiami komentovať. Medzi prvými o novom páriku zaľúbencov informoval začiakom novembra 2019 denník Nový Čas, ktorý priniesol fotografie zo spoločných nákupov známej speváčky a úspešného športovca v bratislavskej tržnici.

„Nebudem sa k súkromiu vyjadrovať, ale ak máte fotku, dúfam, že je pekná,“ reagoval so smiechom Filip. Drobná pre Čas reagovala svojsky: „Klip k singlu Demons bude vonku ešte tento mesiac. Pekný víkend prajem,“ napísala vtedy novinárom.

Hľadajú svoje šťastie

Podľa najnovších fotografií všetko nasvedčuje, že superstaristka dlho nesmútila za niekoľkoročným vzťahom, ktorý sa zrodil ešte počas speváckej súťaže (2015). Emma Drobná vtedy spoznala mladšieho českého speváka a rovnako, ako ona súťažiaceho – Štěpána Urbana. Dvojica sa spolu objavovala na viacerých spoločenských udalostiach, nepohli sa od seba takmer ani na krok. Emme sa po víťazstve v Superstar roztočil kolotoč ponúk na vystúpenia, účasť v rôznych projektoch. Zatiaľ, čo pracovne zažívala vrchol kariéry, v súkromí to so Štěpánom ružovo nevyzeralo a údajne okolo leta dali za spoločným vzťahom definitívnu bodku.

FOTO: Narodeniny alebo Vianoce? Známy moderátor vyrazil na nákupy

Futbalista Filip Šebo sa ešte takto pred rokom objavoval po boku návrhárky Vandy Jandovej a svoj vzťah prezentovali, ako pomerne čerstvý. Zdá sa, že dlho nevydržali a každý si išiel svojou cestou. V minulosti randil Šebo s misskou Magdalénou Šebestou. Tá vymenila futbalistu za futbalistu – Jána Ďuricu a dvojica má spolu dcérku Ninu, momentálne sa v médiách pri nich skloňuje slovo kríza.

VIDEO: Emma Drobná a jej pesnička Words

VIDEO: Novinka Emmy Drobnej sa volá Demons

 

FOTO: Expremiér Jozef Moravčík na nákupoch s manželkou. Takto mu dala zabrať!

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Firma Apple odstránila dve aplikácie na prehrávanie podcastov v Číne