Jednou vetou

FOTO: Známy herec nepodľahol technológiám, ale siahol po klasickej knihe

Herec Stano Král podľahol čitateľskej mánii

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Stano Král je známy z divadelných pódií ako herec, z televíznych obrazoviek by ste ho však spoznali najmä po hlase. Iba nedávno sa objavil na nákupoch v známom obchodnom centre. Ako herec vyzerá po dlhej dobe mimo kamier si pozrite vo fotogalérii nižšie:

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Známy herec a dabér Stano Král sa nedávno vybral do najznámejšieho nákupného centra v Bratislave. V obchodoch s oblečením či technikou by ste ho však hľadali márne. Král, ktorý tento rok oslávi 59-te narodeniny sa vybral na nákup do kníhkupectva.

FOTO: Je to vôbec on? Herec Juraj Mokrý nenápadne v lekárni

Knihy si vyberal hodnú chvíľu, nakoniec však odišiel s dlhým nosom. Akú knihu hľadal sa nám zistiť nepodarilo, pravdepodobne si však prišiel obzrieť najnovšie knižné trháky.

FOTO: Tieto celebrity zažiarili na otvorení festivalu v Cannes

Herec účinkoval až v 16-tich muzikáloch a mnohých známych filmoch, napríklad Dubček, Turandot či Sen noci májovej, pravdepodobne však skôr spoznáte jeho hlas.

Stano Král daboval Rossa z obľúbeného seriálu Priatelia, jeho hlas ste mohli počuť aj ako bratranca Itta z Rodiny Adampsovcov, Charlieho Sheena z Dva a pol chlapa, Toma Cruisa, Johnnyho Deppa či známeho Johna Travoltu.

FOTO a VIDEO: Louis Vuitton priniesol inovatívnu a jedinečnú kolekciu

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ) ODFOTENÉ S HUAWEI P20 Pro:

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Pri boji s pandémiou pomáha aj slovenský superpočítač Aurel