Jednou vetou

FOTO: Známy herec vo vývarovni. Takto sa Kočiš posťažoval kuchárkam

Herec a moderátor Peter Kočiš

autorská koláž hlavne.sk, RTVS

Utrápený si vybehol na rýchly obed. Herec Peter Kočiš (53) sa objavil pred pár dňami v reštaurácii medzi bežnými smrteľníkmi. Miesto navštevujú najmä miestni pre ľudové ceny a domáce jedlá. Kuchárkam a obsluhe sa stihol posťažovať, aké má najnovšie starosti!

FOTO: Prišla jar. Plnými dúškami si ju vychutnávajú aj naše celebrity

Známy divadelný a filmový herec Peter Kočiš, ktorého hlas poznáme aj z dabingu dostal chuť na domácu kuchyňu. V obedovej vývarovni neďaleko centra Bratislavy sa stihol najesť len tak tak pred záverečnou. „Bol taký sklamaný, že už si nemá čo poriadne vybrať, ale dal si obyčajný rezeň so šalátom, takže nehladoval,“  hovorí náš čitateľ Matej, ktorý nám poslal do redakcie fotografie, na ktorých zachytil Kočiša na neskoršom obede.

Herečka Karin Haydu: Prišla jar, treba doplniť šperkovnicu a urobiť si radosť

„Pri rozhovore s pani kuchárkou začal na celú jedáleň bedákať, ako ho bolia kríže a zľahčoval to slovami, že už má na to vek. Ženy z kuchyne boli rady, že sa im vôbec prihovorila taká hviezda,“ pokračuje náš čitateľ.

Andy show: Nedostanete ma z tohto auta ani za svet

Herec si nedávno prešiel trpkým obdobím. Po tom, ako sa pred dvomi rokmi prevalilo, že ich manželstvo pokrivkáva sa so svojou manželkou Nelou minulé leto napokon rozviedol. „Hoci sa Peťo už objavuje s tou Mirkou (Kočišova kolegyňa z divadla), vraj ho to ešte občas trápi. Predsa len, boli s Nelou (Kočišova exmanželka) spolu 24 rokov a majú spolu dve krásne slečny. Lenže rozumne sa dohodli, predali mezonet a išli si každý svojou cestou,“ povedal nám zdroj blízky hercovi. Pokúšali sme sa spojiť aj so samotným Kočišom, ten na naše telefonáty do uzávierky nereagoval.

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

 

Máte pre nás tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Festival Malý Žákovic priniesol pohodovú atmosféru, vystúpili Hex, Para i Bez ladu a skladu