Jednou vetou

FOTO: Prvé darčeky pod stromček? Boris Farkaš vyrazil do obchodov

Herec Boris Farkaš si vybehol do nákupného centra

autorská koláž hlavne.sk, TASR

Takto nakupuje slovenský Dempsey. Známy slovenský herec i glosátor Boris Farkaš (65) sa pred pár dňami objavil v obľúbenom bratislavskom nákupnom centre. Ako sa zdá podľa záberov, blížiace sa sviatky nenecháva na náhodu. Vieme, čo bol vyberať:

FOTO: Speváčka Marcela Laiferová a bývalý šéf hasičov Nejedlý. Toto majú spoločné

Krásne vyzdobené nákupné centrum vianočnými ozdobami v Bratislave prilákalo začiatkom decembra aj populárneho slovenského herca i glosátora Borisa Farkaša. Popri pracovných povinnostiach si podľa všetkého našiel čas, aby možno nasal prvú predvianočnú náladu i popozeral prvé tipy na vianočné darčeky.

FOTO: Expremiér Jozef Moravčík na nákupoch s manželkou. Takto mu dala zabrať!

„Hneď som pána Farkaša spoznal, lebo ho sledujem v relácii Sedem (program TV JOJ, v ktorom známe tváre glosujú aktuálne dianie – pozn.red.). Ja som akurát odchádzal z predajne kávovarov a doplnkov, keď on práve prichádzal,“ uviedol náš čitateľ Maroš, ktorý známeho herca aj odfotil. „Nejaký čas si tam všetko obzeral a poriadne dumal, možno vyberal prvé darčeky,“ dodal náš zdroj.

FOTO: Žiari ako v siedmom nebi. Takto randí Drobná so Šebom

Zisťovali sme aj u samotného Borisa Farkaša. „Ja som si tam skočil po radu, lebo máme v divadle kávovar a spoločne sa staráme, aby sme mali dobrú kávu. Taká erárna milá starostlivosť,“ povedal nám s úsmevom obľúbený herec Divadla Astorka Korzo ´90, ktorý len prednedávnom absolvoval úspešne premiéru divadelnej inscenácie Revízor (viac aj tu).

článok pokračuje nižšie

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

 

FOTO: Česi to vedia! Neuveríte, čo si vymysleli pražské verejné služby

Herec, ktorý je otcom rovnako úspešnej dcéry a podala sa v otcových šľapajách na umeleckú dráhu, sa toto leto stal už trojnásobným dedkom. Kristína Tomová (Farkašová), ktorá už má z predchádzajúceho vzťahu s Jurajom Hajdinom dvojičky Matildu a Elu je od leta t.r. mamou malého Alana.

FOTO a VIDEO: Prezidentka Čaputová v zábavnej šou. Čím ju zaskočili?

Boris Farkaš je mnohým známym nielen z divadla, ale i dabingu. V minulosti prepožičal hlas známemu detektívovi v seriály Dempsey a Makepeacová. Tú zase dabovala slovenská herečka Kamila Magálová.

VIDEO: NEZABUDNUTEĽNÝ DABING BORISA FARKAŠA

 

Išlo o britský televízny kriminálny seriál, vysielaný v 80. rokoch 20. storočia. V hlavných úlohách hrali Glynis Barber ako detektívka seržantka Harriet Makepeaceová a Michael Brandon ako poručík James Dempsey ktorý prišiel z New Yorku pracovať na britskú políciu na rok.

 

Rozhovor: Riskovali sme, ale nezľakol som sa. Takto si Maťo Ďurinda spomína na november 89

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

 

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

 

Nafotené v spolupráci s HUAWEI

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte