Jednou vetou

FOTO: Zuzanu Vačkovú sme pristihli na obede!

Zuzana Vačková

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Herečka Zuzana Vačková, ktorá bola dlhoročne známa ako single, pred niekoľkými mesiacmi síce ukázala nového priateľa, na verejnosť však stále chodieva sama. Pozrite sa, kam si naposledy odbehla na obed!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Známa herečka tvorí pár s priateľom Petrom už niekoľko mesiacov, a síce s ním pri výnimočných príležitostiach na verejnosti ukazuje, aj po niekoľkých mesiacoch odkedy oznámila že je zadaná ho však drží v súkromí a na verejnosti by ste ich tak spolu videli iba nepravdepodobne. Vačková sa preto na obedoch objavuje najmä sama.

FOTO: Pozrite si hostí na najkrajšej svadbe roka!

Počas nabitého dňa sa nám ju tak podarilo pristihnúť pri rýchlom obede, ktorý si Zuzana dopriala popri všetkých pracovných povinnostiach. Herečka sa zastavila v ázijskom fast-foode a s pomocou známych drevených paličiek si vychutnala pravdepodobne klasické a obľúbené Kung-Pao. Herečka sa okrem práce, ktorej má vyše hlavy stíha venovať aj svojej dcére a cvičeniu, odkedy sa oddala zdravému životnému štýlu.

FOTO: Tieto celebrity zažiarili na otvorení festivalu v Cannes

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ) nafotené s HUAWEI P20 Pro:

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte