Jednou vetou

FOTO: Zverejnili prvé oficiálne fotografie princa Louisa

Princ William a Kate Middleton odchádzajú z nemocnice

Foto: TASR/AP

Britská kráľovská rodina zverejnila v nedeľu prvé oficiálne fotografie princa Louisa, ktorý sa narodil 23. apríla princovi Williamovi a jeho manželke Catherine. Informovala o tom agentúra AP.

Kensingtonský palác zverejnil dva zábery najnovšieho člena kráľovskej rodiny, ktoré dokumentujú jeho prvé dni na svete. Jedna z nich bola zhotovená 26. apríla, keď mal princ Louis len tri dni. Na druhej fotografii vidno princeznú Charlotte, ako drží v náručí svojho spiaceho novonarodeného brata a bozká ho na čelo. Táto fotografia súrodencov vznikla 2. mája – v deň tretích narodenín princeznej Charlotte.

Tento božský hlas má jubileum, v minulosti dala „dole“ aj Beyoncé

Ich autorkou je ich matka Kate, ktorá ich odfotila v Kensingtonskom paláci. Louisov starší brat, 4-ročný princ George, na fotografiách nie je.

Kensingtonský palác uviedol, že William a vojvodkyňa z Cambridgea majú radosť z toho, že sa o fotografie môžu podeliť. Kráľovský pár sa chce zároveň verejnosti poďakovať za „všetky správy“, ktoré od Louisovho narodenia dostal.

Ten Meky sa nezdá, má novú pesničku a to nie je všetko

Novorodený syn britského princa Williama a vojvodkyne z Cambridgea dostal meno Louis Arthur Charles. Je tretím potomkom tohto kráľovského páru a piatym v nástupníckej línii na britský trón.

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte