Jednou vetou

Frflete na kolóny? Vtipný nápad, ako vyriešiť problém aj zabaviť vodičov

Popri ceste domov v zápchach si môžete všimnúť všeličo. Napríklad aj vtipnú reklamu

autorská koláž hlavne.sk, TASR

„Na ceste do Bratislavy smerom zo Senca sú hlásené zápchy, zdržíte sa približne 50 minút“ takto dennodenne informujú vodičov dopravné správy z rádií. Pozrite sa, kto a ako vtipne na túto situáciu zareagoval. Problémy na cestách to hneď nevyrieši, ale vodiči a cestujúci v autách majú aspoň lepšiu náladu:

Nesrovnal necháva Vallovi na stole prvý oriešok: Ako vyrieši zimnú údržbu?

Dopravné zápchy sú veľmi častým a obávaným problémom. | Zdroj: TASR

Nočná mora občanov pokračuje. Kedy už konečne zakročí polícia?

Dopravná situácia v Bratislave a stále sa zhoršujúce zápchy sú v Bratislave témami riešenými na dennej báze. Účinné riešenia neprichádzajú a po začatí výstavby rýchlostnej cesty R7 pri Ivanke pri Dunaji sa situácia značne zhoršila.

VIDEO: Reklamy, ktoré pobavia. Takto nás lákali kedysi automobilky

Doprava do najviac postihnutých obcí je možná autom, alebo autobusom. Cestujúci by však mali myslieť na alternatívy dopravy, aspoň podľa železničného prepravcu. Ten na dennodenne upchaté cesty zareagoval svojsky vtipnou reklamou. Pozrite sa, čo vylepili popri cestách, kde ľudia trčia v zápche.

Rozkol v Smere: Lajčák hrozí demisiou!

ZSSK reaguje na zápchy originálnymi bilbordami popri ceste

„Tento bilbord obsahuje absurdne dlhý text, ale kedže musíte stáť v zápche, žiaľ, máte dosť času prečítať si ho úplne celý. Prečítajte si radšej, aké vlaky teraz premávajú na vašej trase z domu do práce na ZSSK.sk.“

Vianočné trhy na Slovensku. Niektorí obchodníci ledva zarobia na prenájom stánku!

Ako sa dopravná situácia bude vyvíjať zatiaľ nie je známe. Od rýchlostnej cesty R7 si starostovia obcí v okolí Bratislavy sľubujú veľa, a tak občanom iba ostáva dúfať, že dokončenie výstavby a úspešné otvorenie R7 dopravnú situáciu naozaj pomôžu zmeniť k lepšiemu.

Pridajte sa k nám na facebooku – viac informácií nájdete TU

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte