Jednou vetou

Habera a Team pripravujú po troch rokoch nové koncertné turné

Pavol Habera

foto: TASR - Andrej Galica

V máji budúceho roka absolvuje Pavol Habera a Team turné po Českej republike a Slovensku. V domovskej krajine absolvuje skupina šesť koncertov, pričom prvých päť v júni a júli, koncert v Bratislave je naplánovaný na november 2019.

Slováci a Česi sa na radostiach Vianoc zhodnú, nie ale na type stromčeka

Slovenská časť turné štartuje 20. júna na Zimnom štadióne v Prievidzi, pokračuje 22. júna v amfiteátri v Nitre, 27. júna na Zimnom štadióne v Poprade, 29. júna v Amfiku v Martine a 4. júla v miestnom amfiteátri v Košiciach. Po troch mesiacoch skončí Habera & Team 2019 Tour koncertom na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave 9. novembra 2019. Informovala PR manažérka Andrea Čurná.

Ostatné turné Paľa Haberu a skupiny Team bolo absolútne vypredané, preto fanúšikovia s napätím očakávali ohlásenie ďalších koncertov. Dočkali sa. Jedna z najpopulárnejších a najúspešnejších slovenských kapiel, Team s frontmanom Paľom Haberom, dáva prednosť menšiemu počtu koncertov, ktoré však zodpovedne pripravuje, a tak i tentoraz sa diváci dočkajú veľkej scény, poctivej a kvalitnej muziky. Niekoľkomesačná príprava turné napovedá, že bude patriť medzi hudobné udalosti roka 2019.

Vianoc sa nevedia dočkať. Pozrite sa, kto už má vyzdobený stromček!

Team je už takmer štyri dekády na hudobnej scéne a za ten čas získal viacero hudobných ocenení a Zlatý Slávik je aj v rukách Paľa Haberu. Ten si na koncerty vždy pripravuje niečo špeciálne. Na ostatnom turné si všetkých odfotil na svoj profil na sociálnej sieti. „Sľubujem, že budem hrať tak, že z nás padnete na zadok, dobre sa zabavíte,“ povedal na začiatku koncertov v roku 2016 a do bodky svoj sľub splnil.

„Ešteže sa veci, ktoré prežijeme, dajú zaznamenať! A toto chcem zažiť ešte raz,“ píše na svojom konte Paľo Habera k záberom z ostatného turné. Kto teda v minulosti už zažil niektorý z ich koncertov, vie, že dostane presne to, čo očakáva od koncertu Paľa Haberu a skupiny Team. Bude to šou plná energie, skvelého zvuku, svetiel, no najmä nezabudnuteľných hitov.

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte