Jednou vetou

Halloween sa blíži! Pozrite sa kto Vás môže nastrašiť

Zľakli by ste sa? Tento veveričiak by skôr vyčaroval úsmev, ako strach

autorská koláž hlavne.sk, Caters Agency

Malinká veverička sa popri hľadaní zásob na zimu rozhodla trochu postrašiť svojho veveričieho kamoša. No a zdá sa, že sa jej to aj podarilo. A nielen jeho. Mladý Londýnčan sa nevedel vynadívať, čo mu to behá po záhrade.

Chcem dostávať pravidelne novinky – Newsletter

Snapper Max Ellis z Teddingtonu v Londýne zavesil strašidelné tekvice vo svojej záhrade, aby postrašil svoje deti, ktoré milujú Halloween. Nevedel však, že prílaka aj hladné zvieratá, ktoré nedokázali odolať chutnému lákadlu.

Drsná reality show: Bocian verzus leopard. Uff, to bolo tesné!

Max si najprv všimol nečakaných návštevníkov spoza okna a tak ich začal nenápadne sledovať. Orechoví nadšenci sa na začiatku javili váhaví a plachí, ale čoskoro sa uvoľnili a začali sa hrať so všetkým na dvore. Na oriešky zabudli a zaujali ich hlavne strašidelné masky! Jedna z nich si vzápätí jednu nasadila na hlavu a začala s ňou otáčať a strašiť všetkých vôkol.

Mám chuť na oriešok! Kto si takto smelo pýta?

„Moje deti milujú Halloween a každý rok ma prosia o to, aby sme začali zdobiť dom a vyrezávať tekvice už 1. októbra,“ povedal Max.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Ôsmy div sveta? Toto nájdete iba vo Vietname

Dodal ešte, že veveričky sledoval niekoľko hodín a dlho čakal na správny moment, kedy bude veverička v správnej polohe, aby vyzerala čo najstrašidelnejšie. V zápätí, ako zavesil svoje fotografie na sociálnu sieť sa veveričky stali webovou senzáciou.

FOTO: Autosalón v Nitre na vlastnej koži! Videli sme vydarené novinky aj overené kúsky

Max používa veľmi málo retušovania vo svojich snímkach a povedal ešte, že tieto veveričky sú pravdepodobne najlepšie kŕmené veveričky na tejto planéte.“

VIDEO ZVEDAVÝCH VEVERIČIEK (kliknite na náhľad)

Ak sa Vám článok páčil, pridajte sa k nám na facebooku. Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte