Jednou vetou

Haló, polícia? Prenasleduje ma prasa, čo mám robiť?

Prasa, ktoré zatkla polícia v americkom štáte Ohio

foto: FB North Ridgeville Police Department

Neuveriteľný okamih zažili nedávno na polícii v americkom štáte Ohio. Nechceli veriť, že im volá triezvy človek a prosím mužov zákona, aby mu prišli na pomoc. Dôvod? "Prenasleduje ma prasa! Pomóc!" ozval sa hlas na linke tiesňového volania. Muži zákona zviera predviedli na stanicu, kládlo pri zatýkaní odpor?

Polícia v americkom štáte Ohio si myslela, že jej volá nejaký opilec, keď tvrdil, že ho po ceste domov prenasleduje neodbytné prasa. Predsa len za ním vyslala v sobotu v skorých ranných hodinách hliadku a tá zistila, že muž je úplne triezvy, len si proste nechce priviesť prasa až domov.

Inšpirácia pre naše železnice? Toto robia Japonci úplne bežne!

Policajti potvrdili, že mláďa ošípanej naozaj išlo za mužom, ktorý už nevedel, čo má robiť. Jednému z mužov zákona z mesta North Ridgeville sa podarilo „usadiť“ prasa na zadné sedadlo auta a previezť ho na policajnú stanicu, kde ho umiestnili do psej búdy.

Poriadna psina – párty pre psa v reštaurácii

Neskôr ho podľa agentúry AP odovzdali jeho majiteľovi. Polícia zverejnila fotografiu nepripútaného prasaťa prevážaného v služobnom aute na sociálnej sieti Facebook.

At 5:26 this morning we received a call from a male who stated that he was walking home on Center Ridge from the Train…

Posted by North Ridgeville Police Department on 19. máj 2018

Odporúčame aj: Krém opradený legendami sa dožíva 70 rokov, vedeli ste o ňom toto?

 

 

 

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte