Jednou vetou

Herečka Karin Haydu: Prišla jar, treba doplniť šperkovnicu a urobiť si radosť

Karin Haydu si urobila radosť

autorská koláž hlavne.sk, jxp, odfotené s HUAWEI P20Pro

Vyberala si darček k narodeninám? Známa seriálová herečka Karin Haydu (41) si to namierila do luxusného klenotníctva. Po chvíli vyberania a obzerania fajnových kúskov vyšla von so záhadným úsmevom. Pozrite sa nižšie, na aký šperk si robí zálusk.

FOTO: Spišák a Valúchová si užívali kočíkovanie. Okolo svojho drobčeka robia stále tajnosti

Ostrieľaná seriálová herečka Karin Haydu (41) sa v prvé jarné dni vybrala na nákupy. Náš fotograf si všimol, ako vchádza do známeho luxusného šperkárstva, kde to prekypuje drahými kúskami z diamantov, briliantov či zlata a iných ušľachtilých materiálov. Ceny niektorých fajnových kúskov siahajú poriadne vysoko.

FOTO: Vymení raketoplán? Ivan Bella si obzeral jachty a karavány

Umelkyňa si hodnú chvíľu obzerala prstene, náušnice, náhrdelníky a nepohrdla možnosťou vyskúšať si aj náramok. Po chvíli kochania sa ním na ruke ho napokon vrátila predavačke a s tajuplným  úsmevom na tvári odišla z obchodu preč. článok pokračuje nižšie

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

FOTO: Zmizlo vám jedlo na tanieri? Možno to bol tento lietajúci hladoš

Hoci je obľúbená Haydu najnovšie opäť single, rozmaznávanie jej zdá sa nerobí problémy a možno si bola obzerať darček ku svojim narodeninám, ktoré oslávi začiatkom apríla. „Že by som si sama sebe niečo kúpila k sviatku?“ reagovala s úsmevom Karin Haydu, keď sme ju oslovili.

VIDEO: Dojatý Mc Erik. Pozrite sa, aký sme mu pripravili výlet do minulosti

Ako však priznala, jej návšteva šperkárstva mala úplne iný dôvod. „Viem, že dostali novú kolekciu a občas mi zapožičiavajú krásne brilianty, či diamanty, takže som bola zvedavá na najnovšie kúsky. Možno si niečo vyberiem, niečo už od nich mám a myslím si, že je to dobrá investícia,“ prezradila Haydu pre hlavne.sk.

FOTO a VIDEO: Louis Vuitton novou kolekciou potvrdil svoju jedinečnosť

Herečka okrem kvalitných šperkov a návšteve obchodov holduje aj výletom do prírody. Pred pár dňami vybehla do lesa v okolí Bratislavy, aby si nazbierala čerstvý medvedí cesnak, ktorý v týchto dňoch začína rásť a naberá na čoraz väčšej popularite u gurmánov. Na fotografii, ktorú zverejnila na instagrame s komentárom „Na brigáde“, pózuje brunetka s košíkom plným zdravej jarnej pochúťky.

FOTO: Celeste Buckingham hazarduje s hlasivkami

V súkromí jej to momentálne trochu pokrivkáva. Naposledy tvorila pár s finančníkom Rastislavom Podhorcom, vzťah mal stroskotať začiatkom leta 2018. V minulosti tvorila herečka pár s podnikateľom Martinom Rácom.

Nestíha sa poriadne najesť. Pozrite sa, na čo dostala Adela Vinczeová chuť

Tomu však ešte počas jeho pobytu za mrežami dala pred piatimi rokmi kopačky. Milenci si išli každý svojou cestou. Rác našiel krátko po prepustení na slobodu šťastie po boku sympatickej východniarky Damiány, s ktorou je dodnes a naopak Haydu si hľadá svoje šťastie v láske ďalej.

 

Pridajte sa k nám na facebooku – nájdete nás TU

 

Môže vás zaujímať

VIDEO: Objavili unikátny asteroid s chvostom ako kométa