Jednou vetou

KULEHA: Nezničiteľný Ferko

František Mikloško má šancu o akej sa mu ani nesnívalo

autorská koláž hlavne.sk, TASR

Príležitosť o akej sa mu nesnívalo! Po troch neúspešných pokusoch v prezidentských voľbách si František Mikloško (71) povedal trikrát a dosť a oznámil, že balí kufre a nebude sa viac uchádzať o volenú funkciu. Avšak situácia sa možno výrazne zmení. Po štvrtýkrát za prezidenta? Vypočujte si rozhovor nižšie:

MOTO: Famózne SUV od Citroënu. Testovali sme C5 Aircross (FOTO A VIDEO)

„Už sa nebudem uchádzať  o žiaden post, kde sa vyžaduje voľba,“ vyhlásil bývalý poslanec aj ex-predseda Národnej rady František Mikloško krátko po prvom kole prezidentských volieb 2019.

FOTO: Bývalá hviezda Mirec. Tak sa ponáhľal, že zabudol aj na hlad. Čo má nové?

Po troch neúspešných pokusoch v prezidentských voľbách si František Mikloško (71) si teda povedal známe „trikrát a dosť“, keďže oznámil, že balí kufre a nebude sa viac uchádzať o volenú funkciu. O funkciu hlavy štátu sa uchádzal okrem tohto aj v roku 2004 a 2009.

Herečka Karin Haydu: Prišla jar, treba doplniť šperkovnicu a urobiť si radosť

Lenže dlhoročnému parlamentnému matadorovi však teraz hrozí, že zbalené kufre si bude musieť rozbaliť a znovu kandidovať. Po štvrtýkrát za prezidenta!

Stať sa tak môže, ak ústavný súd dá zapravdu Štefanovi Harabinovi, ktorý žiada I. kolo prezidentských volieb vyhlásiť za neplatné. Hlavne.sk sa obrátilo na Ferka Mikloška, či s ním Slovensko aj  po štvrtý krát môže rátať.

Top 5 slovenských youtuberov: Toto o nich neviete!

Vypočujte si, čo na to celé s úsmevom povedal. Takto ho možná a veľmi nečakaná kandidatúra, s ktorou plánoval zatočiť, prekvapila:

KULEHA (kliknite na náhľad):

Ochutnajte niečo z našej vtipnej ČALAMÁDY – zmes vtipov, kde si každý vyberie…

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte