Jednou vetou

Hviezda obľúbeného seriálu – spoznali by ste ju dnes?

Zľava postavy seriálu: Steve, Kelly, Andrea, Brandon, Brenda, Dylan, Donna, David

autorská koláž hlavne.sk

Bol to obľúbený seriál 90.tych rokov, získal si obrovskú popularitu aj u nás. Beverly Hills 90210. Schválne, vymenovali by ste dnes mená hlavných postáv? Kelly, Brenda, Dylan, Brandon, Steve alebo aj Donna a ďalší. Práve posledná spomínaná Donna, ktorú stvárnila herečka Tori Spelling, má narodeniny. Uff, takto sa zmenila!

Onedlho to bude presne 30 rokov, čo padla prvá klapka populárneho seriálu Beverly Hills 90210. Natáčal sa v rokoch 1990 – 2000 a získal si v tej dobe srdcia mnohých teenagerov. Každý si našiel v ňom „tú svoju hviezdu“ a sledoval jej príbeh. Pravidelne sme utekali k televízorom, keď sa z televízora ozvali prvé tóny známej zvučky tohto seriálu. Pripomeňte si ju aj dnes, na konci článku.

Všimli sme si: Martina Šimkovičová má nové hobby

Jednou z herečiek seriálu bola Tori Spelling (45), dcéra úspešného amerického producenta Aarona Spellinga, ktorá si zahrala postavu bláznivej Donny a v týchto dňoch sa dožíva jubilea. Dnes už je hrdou mamičkou piatich detí a na filmovanie len s nostalgiou spomína…

Zub času úraduje aj v Hollywoode

Pred pár dňami ju paparazzi zachytili, ako si užíva s deťmi v reštaurácii rýchleho občerstvenia pokojný obed. S najväčšou pravdepodobnosťou by ste ju však nespoznali! Len sa na ňu pozrite, ako vyzerá Donna z Beverly Hills dnes:

Herečka Tori Spelling so synčekom na obede v L.A.    foto: profimedia
Vtedy a dnes: Tori Spelling (45)      foto: profimedia
Kelly, Brenda a Donna alebo Jennie Garth, Shannen Doherty a Tori Spelling foto: instagram
Koho ste mali zo seriálu BH 90210 najradšej? foto: instagram

Ruku na srdce, neutekali ste pred pár rokmi pri tomto k obrazovkám?

Spoznali by ste ho? Toto je Edward z Pretty Woman

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte