Jednou vetou

Hviezdne outfity inak – pozrite sa, toto by ste zvládli doma tiež!

Emanuele Ferrari s obľubou paroduje fotografie známych

autorská koláž hlavne.sk, instagram

Mladý Talian si už štyri roky poriadne strieľa zo svetových celebrít. Na sociálnej sieti paroduje ich kostýmy, róby, hviezdne outfity a pritom na výrobu nepotrebuje žiadne drahé materiály. Vystačí si s tým, čo má doma. Pozrite sa na tieto uletené kreácie!

Tento taliansky chlapík poriadne zabáva svet na sociálnych sieťach. Svojimi módnymi „úletmi“ si získava každý deň tisícky nových fanúšikov. Celý nápad dostal pri tom, keď sledoval celebrity na instagrame a dnes ich paroduje.

EXKLUZÍVNE: Anglický Pavarotti v Bratislave! Takto sa mu u nás páči

Jeho bláznivé výtvory vyvolávajú u každého úsmevné reakcie. Na mušku si zobral speváčky, hercov, osobnosti, ako napríklad: Rihanna, Angelina Jolie, Frida Kahlo, Zac Efron, Katy Perry a nevyhol sa ani kráľovským nevestám Meghan Markle či Kate Middleton.

KULEHA: Boj o prezidenta – čo poviete na tieto postavičky?

Na paródie nepotrebuje žiadne drahé materiály, riadi sa heslom: Čo je doma, to sa počíta! A tak vie zúžitkovať hoci aj toaletný papier, alobal, plastové poháre, kapustové listy, toasty, obal od aviváže, kvetináče, PET fľaše a iné… Pozrite sa na to, ako si vystrelil zo svetových celebrít.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

S týmto sa hrali naši rodičia, možno aj vy. Spomínate si?

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte