Jednou vetou

Hviezdu TV šou ani nespoznáte. Lujza má talent na maskovanie

Moderátori Česko-Slovensko má talent: Lujza Garajová Schrameková a Dávid Gránsky

foto: MIPS/hlavne.sk

Úplne nenápadná. Herečka a najnovšie aj moderátorka Lujza Garajová-Schrameková (35) si vyrazila do cukrárne. Nášmu čitateľovi neušla pozornosti, ale sám si nebol chvíľu istý, či ide skutočne o hviezdu obľúbenej TV šou. Samotná Lujza má pre to jasné vysvetlenie. Porovnajte sami nižšie v galérii, či by ste ju spoznali.

Vyšťavená porota talentu – kto s kým flirtoval?

„Boli sme s rodinou na kávičke v cukrárni a až po riadne dlhej chvíli som si uvedomil, kto sedí pri vedľajšom stole,“ napísal nám do redakcie náš čitateľ, ktorý poslal aj fotografie známej herečky. On sám mal problém spoznať hviezdu talentovej šou, ktorej ďalšia séria beží už niekoľko týždňov na televíznych obrazovkách.

Ponocovala v meste bez manžela. Adela Vinczeová na drinku s kamoškou

Ako sa zdá, herečka si chvíle bez mejkapu a líčenia užíva celkom rada. „Keď netočíme a mám taký normálnejší deň, nezvyknem sa maľovať a nahadzovať na seba mejkap. Som obyčajná žena, ktorá potrebuje rýchlo vyzdvihnúť deti zo školy, urobiť s nimi úlohy a postarať sa o domácnosť,“ vysvetlila pre hlavne.sk Lujza, ktorá tento rok získala cenu OTO v kategórii herečka. Pozrite si viac v galérii nižšie.

Veľké okuliare, strnisko a ladvinka. Modusák Janko Lehotský si vyrazil na nákupy

Herečka a komička sa okrem seriálov najnovšie objavuje ako moderátorka siedmej série Česko-Slovensko má talent, ktorú moderuje spolu s českým hercom Dávidom Gránskym. Diváci im pri prvých dieloch šou nevedeli prísť na chuť, v diskusiách sa spustila na nich lavína kritiky. „Ja nesledujem, kto a čo píše do diskusií, nestrácam tým čas, takže nepoteším hejterov. Počula som o tom, ale ja mám pozitívne reakcie,“ reagovala Lujza na otázku, ako sa zhostila moderovania.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Nenápadná. Takto nakupuje SuperStar

Môže vás zaujímať

FOTO: To je ale premena! Bývalá televízna hviezda zmenená na nepoznanie