Indický Lotus make-up fashion week: Kvety a magické inšpirácie!

Návrhárka Vaishali S so svojou kolekciou počas týždňa módy v indickom Naí Dillí zožala úspech

autorská koláž hlavne.sk, TASR

Kombinácie svetlých a tmavých odtieňov, ostré línie, neutrálne farby či jedinečné kombinovanie materiálov. Indický fashion week opäť priniesol sviežu nádielku nových a inšpiratívnych outfitov, ktoré jednoducho nesmiete premeškať!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Hlavným detailom kolekcií boli najmä kvety a prírodné vzory | Zdroj: indianexpress.com

Lotus make-up fashion week v indickom Naí Dillí aj tento rok priniesol návštevníkom magickú atmosféru. Fashion week odštartovala prehliadka predvádzaním ekologicky šetrnej a trvalo udržateľnej kolekcie uprostred scény dekorovanej stromami a kvetmi doplnenej zvukom štebotu vtákov v pozadí.

Guinnessova kniha uznala za najstaršiu osobu na svete 116-ročnú Japonku

Práve v tomto roku bol osobitným symbolom Lotus Fashion Weeku posun v zameraní sa na trvalo udržateľnú módu. Módni dizajnéri sa počas 33. ročníka zamerali na dizajn, ktorý „bude trvať desaťročia“. Bezproblémovo nositeľné oblečenie sa stalo „kódom“ Lotus Fashion Weeku ktorého organizátori veria, že jedinečnými prehliadkami stimulovali vizionárske nápady. S 25 pódiami a viac ako 100 vystavujúcimi dizajnérmi otvoril Lotus Fashion week podľa organizátorov novú tvorivú kapitolu.

Romantický Valentino: V Paríži predstavil dokonalú kolekciu

VIDEO ( kliknite na náhľad ):

V úvodnej show „Liva Eco Green Heart Show“ sa objavili modelky, ktoré po pódiu kráčali oblečené v prírodne rozložiteľných látkach tvoriacich saká, obleky, šaty, aj známe indické sárí. Návrhárka Sanjukta Dutta predstavila novú kolekciu pod názvom „Morom“, čo v jazyku Assamese znamená „láska“. Kolekcia inšpirovaná motýľmi a kvetmi podľa kritikov presne vystihla charakter štátu Assam.

FOTO: Pocta Lagerfeldovi. Milánsky Fashion week vám vyrazí dych

Dutta v prehliadke obsiahla etnických a indo – západných detailov, ktoré zahrnuli širokú škálu overalov, indických odevov mekhala chador, topov a sukní. Primárne farby kolekcie boli biela, čierna a béžová a kolekcia sa vyznačovala predovšetkým kvetinovými motívmi. Veľkolepé finále fashion weeku sa zameralo najmä na vývojový proces sárí.

FOTO: Pozrite si top 12 miest s najlepšou kvalitou života! Kde sa umiestnila Bratislava?

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

Môže vás zaujímať

Hudobníci spomínajú: Mikuláša milujeme dodnes