Jednou vetou

Jánoš nakupoval. A kde má alobal?

Exposlanec NR SR Vladimír Jánoš (Smer-SD)

foto: hlavne.sk

Neslávne známy bývalý poslanec strany SMER-SD Vladimír Jánoš (49) bol na nákupe. Nášho čitateľa automaticky napadlo, či neprišiel po alobal, do ktorého balil podľa exmanželky obrovské balíky peňazí v čase, keď bol poslancom parlamentu.

Exposlanec Jánoš sa pri tom, čo sa deje na uliciach, môže pokojne usmievať zo svojej bratislavskej vily na Kolibe. Na peniaze v alobale si momentálne nikto nespomenie. A hoci by niekto v jeho koži nevyšiel ani na ulicu, Jánoš s tým problém nemá a užíva si život bezúhonného občana. Nášmu čitateľovi sa podarilo Jánoša nafotiť v známom obchodnom reťazci.

Slnko svieti, voda láka: Ktorého herca vylákali jarné lúče na terasu?

„Povedal mi, aby som išla zobrať alobal, a balil to do alobalu. Keď som sa ho opýtala, prečo do alobalu, že v prípade horenia bytu, aby tie peniaze nezhoreli, “ povedala o Jánošovi a alobale jeho exmanželka vo videu zverejnenom v roku 2015.

Vysmiaty Plavčan na kávičke: Učí a maľuje, ale sleduje aj politiku

Jánoš ho má zrejme dosť. Alobal v jeho nákupnom košíku totiž chýbal. Za túto kauzu napriek podozreniam z úplatkov a nelegálnych príjmov Jánoša polícia nikdy nestíhala. Vyšetrovateľ sa v júli 2016 vecou odmietol zaoberať „pretože nie je dôvod na začatie trestného stíhania“. Jánoša obžalovali len za týranie manželky, ktorá o jeho praktikách prehovorila.

Fotogaléria: (kliknite na miniatúry)

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte