Jednou vetou

Je prepracovaný, roztržitý a nestíha! Pozrite sa, ktorá celebrita narobila zmätok

Ktorá celebrita narobila zmätok pri parkovaní? Bratislava, 22. 3. 2018

hlavné.sk

Zdá sa že markízacky moderátor Valér FERKO (32) prežíva turbulentné pracovné obdobie. Nedávno skončil v rádiu Aktual, ale stále má more aktivít. A s nimi prichádza aj roztržitosť!

Známu tvár Telerána a moderátora rôznych eventov či online show motivátora Andyho Winsona – Valéra Ferka zastihol náš fotograf v podzemnej garáži jedného z Bratislavských nákupných centrier.

V obedňajších hodinách tam dorazil moderátor na luxusnom bielom športiaku. Na tom by nebolo nič zvláštne. Avšak po tom, čo Ferko z auta vystúpil, nastal sled nepochopiteľných vecí. Svoje coupé zamkol a vybral sa smerom do nákupného centra. Po pár krokoch sa hneď vrátil, aby z kufra vytiahol zrejme zabudnutú vetrovku s peňaženkou a opäť sa vybral píšuc niečo do mobilu smerom k vchodu.

Najprv odišiel, ale hneď sa musel vrátiť

Po pár sekundách sa však moderátor opäť otočil na opätku, keďže zabudol svojho tátoša zamknúť, čo sa mu už s telefónom tentokrát pri uchu úspešne podarilo. Do tretice teda do obchodného centra moderátor z parkoviska dorazil, aj s približne 15 minútovým meškaním.

Keďže sa tam zúčastnil akcie Týždeň podnikateľského vzdelávania, na ktorom študenti z celého Slovenska prezentovali svoje regióny, museli ho počkať. Nuž staré známe porekadlo – kto nemá v hlave, má v nohách tentokrát dobehlo aj mladého Markízaka. Možno by sa oplatilo zvoľniť tempo a prípadnú snahu podnikať určite odložiť.

Môže vás zaujímať

Nomináciám na 2020 MTV Video Music Awards vládnu Ariana Grande a Lady Gaga