Jednou vetou

Kam sa vybrali dovolenkovať naše hviezdy?

Aj naše hviezdy si potrebujú oddýchnuť. Kto a kde oddychuje?

autorská koláž hlavne.sk, instagram

Kto je trendový a kto vyhľadáva známe dovolenkové miesta? Aj známe tváre si to namierili k moru a za slnkom. Ktoré sú ich obľúbené destinácie a ako si tam užívajú? Pozrite sa na to, kde trávia leto naše celebrity. (foto nižšie v článku)

Chceš byť ako Adela? Imidž za pár stoviek

Chorvátsko, Turecko, Španielsko, ale aj Francúzsko, Slovinsko, či pár dní doma na chalupe. Vieme, kde oddychujú naše známe tváre a užívajú si leto. Kto je za klasické miesta a kto naopak išiel skúsiť niečo nové? (pozrite si galériu na konci článku)

Seriálová hviezda a divadelný herec Ján Koleník (38) si doprial v týchto dňoch pobyt v slnečnej Andalúzii. Počasie na juhu Španielska je tam v tomto období miestami doslova na uvarenie. Priemerné denné teploty dosahujú 34 stupňov a more 23 stupňov.

Všetko o poplatkoch, keď idete autom do Chorvátska

Riaditeľka súťaže krásy Karolína Chomisteková (24) sa rozhodla júlové dni tráviť v Chorvátsku. V oblasti súostrovia Kornati (pod Zadarom) trávi slnečné dni potápaním, vodnými športami, alebo len tak opaľovaním či spoznávaním miestnej prírody. (článok pokračuje nižšie)

FOTOGALÉRIA I. (kliknite na miniatúry)

Nenápadná. Takto nakupuje SuperStar

Superstáristka Emma Drobná (24) trávi júlové dni pri „slovenskom mori“, v Chorvátsku. V štýlových plavkách sa rozhodla opaľovať a podľa záberu mať aj kontrolu nad situáciou v okolí pláže.

Francúzsku riviéru, vrátane známeho strediska St. Tropez si plnými dúškami v posledných dňoch užívala herečka Karin Haydu (41). V ďalších letných dňoch bola aj v neďalekom Maďarsku, na známom Balatone.

Modusák Janko Lehotský na nákupoch

Spevák Miro Jaroš (40) si vybral na oddych taktiež Chorvátsko, ale na rozdiel od Chomistekovej ho zaujal južnejší ostrov Mljet (2 hodiny od Dubrovníka). Relax doprial nielen sebe, ale aj svojej mame, ktorej počas pobytu pri mori nechal prerobiť novú kuchyňu.

Zrejme nočný život, ale aj tiché zákutia pri mori zlákali slovenskú topmodelku Michaelu Kocianovú (29) tráviť tieto dni na španielskej Ibize. Leto tam v podstate trvá od mája až do októbra a miesto navštevuje najviac mladých z celej Európy, práve pre bohatý nočný život vďaka vychýreným diskotékam.

Letecky na dovolenku – určite sa oplatí myslieť aj na toto

Známy „mandolíňak, čo neľutuje, spevák Adam Ďurica (30) si to po plodnej jari, kedy koncertoval aj pripravoval novinky namieril Slovinska. Starobylé mestečko Piran nie je klasické letovisko s množstvom hotelov a zmrzlinární, ale má aj bohatú históriu.

FOTOGALÉRIA II. (kliknite na miniatúry)

Komička Evelyn Eva Kramerová (28) našla pohodu a relax v Španielsku. Na sociálnej sieti zverejnila záber, kde si vychutnávala horúce slnko až do jeho úplného západu na oblohe.

Musíte vidieť: Tento pes sa úplne podobá na Madonnu

Po „porotcovaní“ v Superstar sa speváčka Katka Knechtová (37) vybrala najskôr oddychovať na rodinnú chalupu, ktorú pred pár dňami vymenila za romantické pláže gréckeho ostrova Kos. Ten patrí medzi najkrajšie, ale aj najmenšie, no nielen Slovákmi obľúbené miesto.

Na nové myšlienky po rozchode s hokejistom Dušanom Pašekom ml. prišla určite moderátorka Miriam Kalisová (32). Tá zobrala rovnako ako R. Opatovský k moru okrem svojej dcérky aj mamu a dosýta si dámy slnečné dni užívali.

Prázdniny slávnych – ako si užívali dva mesiace voľna?

Rodiny s malými deťmi čoraz viac vyhľadávajú pre kvalitné služby, alebo príjemné pláže Turecko. To bol prípad aj speváka Roba Opatovského (46), ktorý spolu aj s dcérkou Hankou more poriadne užívali podľa fotografie.

Moderátorka Erika Barkolová (40) sa rozhodla chytať bronz, ako aj vypnúť od pracovných povinností na slnečnej Mallorke. Z Bratislavy let trvá necelé 2,5 hodiny a rodiny s deťmi tu nájdu množstvo atrakcií pre rodiny s deťmi (delfináriá, akvaparky a iné).

Kávičkári v meste. Takto si užívajú začiatok prázdnin známe tváre

 

 

Môže vás zaujímať

Vraždy v Bastii najsledovanejším programom vo večernom programe televízií