Jednou vetou

Kávičkári v meste. Takto si užívajú začiatok prázdnin známe tváre

Pôžitkári v meste. Na koho sme natrafili v centre Bratislavy?

autorská koláž hlavne.sk

Prázdniny sa začali, leto je odštartované. Nie všetci odišli začiatkom júla hneď na dovolenku k vytúženému moru, alebo za relaxom do hôr. Stačí aj slnko v meste. Pozrite sa, ktoré známe tváre sme zastihli kávičkovať či debatovať s priateľmi, alebo len tak na prechádzke v centre Bratislavy.

EXKLUZÍVNE: Zuzana Kanócz a Juraj Loj: Bábätka sa nevedia dočkať

Je bežný prázdninový deň. Na oblohe sa rozpaľuje slnko, sem tam ho prekryjú oblaky, ale inak príjemne na posedenie pri kávičke a debatu s priateľmi, či prechádzku na zmrzlinu.

To snáď nie je pravda. Takto sa bavia ľudia na festivaloch vo svete?!

Aj známe tváre, politici či umelci majú radi letné počasie. Posedenie na terase v centre Bratislavy si užíval herec Maroš Kramár, či exminister školstva Juraj Draxler alebo bývalý minister práce Ľudovít Kaník. Rovnako bol na tom aj poslanec a donedávna šéf rezortu kultúry Marek Maďarič.

Na čerstvom vzduchu debatovala šéfka módnej televízie Gabriela Drobová, ale aj exriaditeľ verejnoprávnej RTVS Václav Mika. Poslanec Branislav Gröhling dostal chuť na zmrzlinu a hudobník Richard Rikkon dal prednosť klimatizovanej kaviarni. Viac si pozrite v našej galérii:

Kráska z tenisových kurtov má narodeniny. Tá má ale postavičku!

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Poslanci: Hurá na prázdniny. Takto vyzeral posledný deň v parlamente

Môže vás zaujímať

Spevák kapely Rammstein v ohrození života, má koronavírus