Keď toto uvidíte, už si nikdy neosušíte ruky verejným sušičom!

Takýto nechutný obsah čakal ženu z Kalifornie po použití sušiča na ruky

zdroj: Facebook

Chcete vedieť prečo by ste nikdy nemali používať sušič na ruky na verejných miestach? Obrázky nižšie Vám to presne ukážu. Žena menom Nichole Ward z Kalifornie sa rozhodla ukázať svetu aký vzduch na nás v skutočnosti tieto sušiče fúkajú.

Vykonala preto svoj vlastný experiment a výsledky sú priam šokujúce. Zašla si na verejné toalety a 3 minúty v sušiči Dyson Airblade sušila Petri misku. Výsledok tohto sušenia nechala dozrieť presne 48 hodín.

Iba toľko stačilo na to, aby v miske vyrástol doslova hnus. „Ok, priatelia, ste pripravení na tento šok?!“, napísala Nichole na svojom facebookovom profile.

Nechutný výsledok na seba nenechal dlho čakať

„Tu je to, čo vyrástlo v Petriho miske po niekoľkých dňoch,“ priznala žena, ktorá zverejnila fotografiu misky s rôznymi nechutnými vecami vnútri. Po takomto pohľade by sa nejednému z nás urobilo špatne.

„Strčila som otvorený tanierik do sušiča rúk na verejnej toalete na celkovo tri minúty. Iba tri! Už ho nikdy nepoužite!“ varuje žena na sociálnej sieti, kde tento príspevok má už viac ako pol milióna zdieľaní.

Podnik Dyson k situácii vypovedal, že je výsledkom prekvapený, resp. nie je isté či žena použila správnu vedeckú metódu na skúmanie takéhoto úkazu. Podľa vyjadrení spoločnosti majú totiž sušiče rúk Dyson AirblateTM HEPA filtre, ktoré majú čistiť vzduch od baktérii pred tým, než samotné zariadenie opustí.

Nichole Ward sa pustila do podivuhodného experimentu | foto: Facebook
Výsledok jej experimentu je vskutku nechutný

Môže vás zaujímať

Hudobníci spomínajú: Mikuláša milujeme dodnes