Jednou vetou

Kedysi vypapkaný, dnes švihák. Chystá sa bývalá hviezda Buček opäť pred kamery?

Bývalý markizák Jaro Buček, ktorého diváci poznajú zo Srdcových záležitostí.

autorská koláž hlavne.sk, TASR, MIPS

Bývalá hviezda, ktorú poznáme najmä zo známej zoznamovacej show - Jaro Buček po medializovanom škandále doslova zmizol z verejnosti. Na ulici by ste ho spoznali aj dnes a tá zmenu mu celkom prospela. Nedávno sa objavil pri budove Slovenského rozhlasu. Náhodne okolo, alebo sa vracia Buček opäť do médií?

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Bývalý moderátor obľúbenej show Srdcové záležitosti, Jaro Buček sa po zrušení relácie pustil do učenia a stal sa docentom na Katedre žurnalistiky na Univerzite Komenského. Tam sa na neho študenti sťažovali za údajnú šikanu a hrubé praktiky pri vyučovaní, či skúškach. Po petícií ktorá sa na Katedre spustila miesto opustil. Pokúšal sa ešte uchádzať o členstvo v Rade pre vysielanie a retransmisiu, osud mu však nedoprial a Buček nadobro zišiel z očí verejnosti.

FOTO: Zatočili s kilami. Tieto slovenské hviezdy sa zmenili na nepoznanie

„Žiadna kauza sa nepotvrdila, poskytujem vám oficiálne vyjadrenie, ktoré som dostal písomne,“ reagoval predčasom pre Nový čas pred dvomi rokmi. Ako vtedy uviedol pre Čas.sk, „pracovných ponúk má naďalej dostatok“, no konkretizovať ich nechcel.

FOTO: Plní energie po lete? Poslanci sa stretli na prvej riadnej schôdzi po prázdninách

Jaro Buček pred budovou Slovenského rozhlasu | Foto: MIPS

 

Pred pár dňami však Bučeka zastihol čitateľ hlavne.sk kráčať priamo popri budove známeho Slovenského rozhlasu. Buček vyzeral byť pozitívne naladený a počas chôdze vybavoval telefónny hovor. „Pán Buček pôsobil veľmi sviežo, hneď sme ho s manželom spoznali na križovatke. Škoda, že ho už nikde nechcú v médiách, ale išiel okolo rozhlasu, tak možno sa predsa len vráti,“ napísala nádejne naša čitateľka Natália, ktorá známu tvár aj odfotografovala.

Poslanec Galko chcel zabudnúť na neúspech pri vode a takmer prišiel o život

Nie je však vylúčené, že Slovenský rozhlas navštívil a riešil tam práve budúce pracovné záležitosti. Jara Bučeka si totiž stále pamätá mnoho Slovákov a jeho návrat do médií by teda divákov určite potešil.„Prepáčte, ale nehnevajte sa, no nechcem na toto odpovedať,“ reagoval Buček, ktorého sme oslovili s otázkou, či neplánuje opäť rozžiariť svoju hviezdu na mediálnom nebi.

Jaro Buček pred budovou Slovenského rozhlasu | Foto: MIPS

 

FOTO: Vybehol do mesta s Medulienkou. Takto si užil Pavol Hammel romantickú večeru

Bývalú televíznu hviezdu zachytil pred pár dňami dokonca aj náš fotograf v nákupnom centre. Legendárny Jaro Buček sa pomotal v obchode s domácimi potrebami a po chvíli už predajňu opúšťal s veľkou plastovou nádobou. „Nehnevajte sa, bol to bežný nákup a teraz mám rokovanie, dopočutia,“ uzavrel záhadne Buček, ktorý dnes zdá sa žije v ústraní mimo pozornosti médií.

Bývalá televízna hviezda Jaro Buček po nákupe v domácich potrebách | foto: jxp

 

FOTO: Cifrovci sa dočkali. Sajfa sa pochválil novonarodenou dcérkou!

Buček podľa našich informácií aktívne športuje, čo sa podpísalo aj na jeho chudšej postave. „V minulosti bol Jaro (Buček – pozn. red.) trochu pri sebe, no všetko to, čím si prešiel ho donútilo vyvetrať si hlavu vo fitku a teraz sa cíti aj lepšie. Keby ešte obmedzil fajčenie, ale možno raz aj s tým sekne, ako to urobil s prejedaním sa,“ prezradil nám zdroj blízky bývalej televíznej hviezde.

Buček podľa nákupu vylepšoval svoje bývanie, či záhradu | foto: jxp

 

FOTO: 71. ročník Emmy Awards priniesol očakávania, aj prekvapenia!

Jaro Buček bol tvárou obľúbenej relácie Srdcové záležitosti:

 

Naozaj všetko pokašľal čo sa dalo? Rezník je riaditeľom RTVS už dva roky. O svojich výsledkoch radšej mlčí

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

 

Nafotené v spolupráci s HUAWEI

 

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte