Jednou vetou

Kormúthovej odkaz Markíze: Vážne toto vysielate? Nasr**i ste ma!

Moderátorka Kristína Kormúthová

autorská koláž hlavne.sk, Instagram

Tá si servítku pred ústa rozhodne nedáva. Čo má na srdci, posunie to fanúšikom na sociálnej sieti. Moderátorka Kristína Kormúthová (34) si pred pár dňami plánovala doma užiť príjemný večer. Rozčarovanie nastalo, keď náhodne natrafila na novú sériu Markizáckej farmy. A vtedy doslova vykypela. Vieme, čo ju poriadne vytočilo:

FOTO: Sexi herečka Mórová. Wau, tej to ale pristane!

Na moderátoku Kristínu Kormúthovú, ktorá sa pred časom neslávne zviditeľnila aj rasovo motivovaným statusom a pre ktorý okamžite letela z verejnoprávnej RTVS fanúšikovia vôbec nezanevreli.

Naopak, len na instagramovom účte ju denne sleduje takmer 19-tisíc priaznivcov a delí sa s nimi o viaceré životné situácia vrátanie súkromia.

Okrem toho, že sa sem-tam venuje moderovaniu súkromných eventov, vo väčšej miere sa zaoberá podnikaním v móde. Má svoju vlastnú kolekciu, ktorú neustále rozširuje a tá naberá na popularite nielen na Slovensku.

FOTO: Ady Hajdu nahodil štramácky imidž. Vieme, čo je za tým!

„Nedávno som išla robiť faktúry, tak som si pustila tak prísluchovo televízor a vyleteli na mňa bezduché dialógy, každé druhé slovo boli vulgarizmy, sexuálne návrhy a narážky. Čo toto dáva divákom? Neskutočne som sa vytočila, že vôbec niekoho ešte baví sledovať Farmu. V čase keď to môžu vidieť deti a dospievajúci, vysielajú takéto, nechcem povedať, čo. Ja by som to mojím deťom zakázala a normálne zablokovala televízny kanál v televízore,“ reagovala Kormúthová, keď sme ju oslovili.

Kormúthovej statusy na Instagrame | Foto: instagram

 

Bývalá moderátorka športu a spravodajstva sa totiž o nemilé dojmy z Markizáckeho programu podelila aj v stories na svojom instagrame. „Kto toto podporuje, aby sa to vysielalo? Čo sa Vaše deti, alebo aj Vy samotní z tohto programu dozviete? Po 24 sekundách mi kleslo IQ na 67. Nemá to výpovednú hodnotu,“ napísala na sociálnej sieti rozčúlená Kormúthová, ktorá si po tejto skúsenosti nevedela podľa vlastných slov ani poriadne zaliať čaj.

Ako nám povedala, ozvali sa jej viacerí fanúšikovia na sociálnej sieti, čo zdieľajú podobný názor. „Normálne som neverila, ako to ľudia vyhodnotili a dali mi za pravdu. Čiže nemám len ja pocit, že niektoré televízne programy sú skutočne zbytočné až prízemné. Ach, kde sme sa to dostali, keď sa musíme pozerať na to, že kto s kým a na čo všetko má chuť…“ reagovala zhrozená Kormúthová.

Kormúthovej statusy na Instagrame | Foto: instagram

 

O tom, že sa Kormúthová po odchode z obrazoviek nestratila, svedčí úspech v móde. „Viete, mňa veľmi teší záujem všetkých klientov o produkty KK shoes a som šťastná,“ povedala nám bývalá tvár RTVS.

To, že si statusom mohla zavrieť prípadné dvere do Markízy neľutuje ani náhodou: „Neplánujem nejako návrat do televízie, všetko je tak, ako má byť,“ uzavrela spokojne Kormúthová pre hlavne.sk.

Kormúthovej statusy na Instagrame | Foto: instagram

 

Pokúšali sme sa zisťovať spokojnosť s najnovšími dielmi reality show Farma aj od kompetentných z televízie v Záhorskej Bystrici. Šéf PR a marketingu Michal Borec do uzávierky nereagoval na naše telefonáty.

Biznis na pláži?

Kristína Kormúthová si popri náročnom podnikaní stíha dopriať aj zaslúžený relax. A to nie hocijaký, ale v prvotriednych destináciách. Nedávno sa pochválila fotkami z dovolenky na španielskej Ibize. Tá patrí medzi najdrahšie ostrovy v Európe s bohatým nočným životom. Pravidelne tam vystupujú v kluboch svetoví DJi a zablúdia tam radi mnohé svetové celebrity.

Na jednej z navyhľadávanejších svetových pláží dokonca pred pár týždňami stretla „len tak“ ikonu svetovej módy. „Sám maestro Armani,“ pochválila sa Kormúthová fotografiou, na ktorej pózuje spolu s ňou uznávaný Giorgio Armani (85). Kto vie, či nenadviazali spoluprácu, vďaka ktorej sa na našom trhu objavia v Kormúthovej kolekcii možno už onedlho výnimočné módne kúsky.

Kristína sa na dovolenke stretla aj s Giorgiom Armanim | Foto: Instagram

 

NÁŠ TEST: Dostane aj najnáročnejších. Huawei P30 lite mimoriadne prekvapil

FOTO GALÉRIA (kliknite na miniatúry)

 

Manažér alebo totálny babrák? Rezník šéfuje RTVS už dva roky. O svojich výsledkoch radšej mlčí

Farma je slovenská televízna súťažná relácia typu reality show, ktorú vysiela TV Markíza od roku 2011. Aktuálne beží už jedenásta séria „Západ vs. Východ“. Okrem starosti o vlastné prežitie a víťazstvo sa budú súťažiaci učiť aj vzájomnému spolužitiu a spolupráci v skupine. Víťaz, ktorý dokáže nielen prekonať sám seba, ale v náročných úlohách poraziť svojich spoločníkov, si po pár týždňoch odnesie domov atraktívnu výhru. Relácia sa dlhodobo teší záujmu zo strany divákov, ktorí sledujú osudy jednotlivých účastníkov a kto vydrží zvládať jednotlivé úlohy až do konca.

VIDEO: Epizóda Farmy 11

zdroj videa: videoarchiv.markiza.sk

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

 

Môže vás zaujímať

KURIOZITA: Babka musí vymazať fotografie vnúčat na Facebooku!