Jednou vetou

Koronavírus: Dolinského ex pózuje s definfekciou, ktorá v nemocnici chýba

Bývalá moderátorka módnej televízie Jana Mutňanská a bývalý šéf Národného onkologického ústavu Jozef Dolinský

autorská koláž hlavne.sk, Foto: Instagram Jany Mutňanskej, archív hlavne.sk

Obrovská drzosť! V čase keď nemocnice zápasia s nedostatkom dezinfekčných prostriedkov modelka Jana Mutňanská pózuje na instagrame s dezinfekčným roztokom, ktorý sa používa v nemocniciach a nie je bežne dostupný. Mutňanská sa pred časom rozišla so známym onkológom Jozefom Dolinským. Zobral jej ho z nemocnice on?

Z Kočnerovho kamaráta Dolinského urobila RTVS anjela

Dolinského expriateľka Jana Mutňanská by mala verejnosti veľmi rýchlo vysvetliť, odkiaľ pochádza dezinfekcia, s ktorou modelka pózuje.

Bolo by obrovskou drzosťou, ak by pochádzala z nemocnice, pretože takáto dezinfekcia sa podľa našich informácií z nemocníc už dva mesiace nedá zohnať.

FOTO: Nemáte rúško? Takto si ho raz dva vyrobíte ako naša čitateľka

Potvrdili nám to nielen na onkológii, ale aj v samotnej Univerzitnej nemocnici. Dezinfekciu, s ktorou sa fotí Mutňanská sme ukázali dvom lekárom, tí potvrdili, že takéto prípravky sa používajú v zdravotníckych zariadeniach a ich používanie na domáce účely je neobvyklé.

Jana Mutňanská pôzuje s dezinfekčným prostriedkom na sociálnej sieti | foto: Instagram

 

A pri všetkej úcte ku krásnej modelke, uveriť, že sa vyzná v dezinfekčných prípravkoch a distribučných zdravotníckych sieťach, kde by si prípravok objednala, je málo pravdepodobné. Jozef Dolinský je verejnosti dobre známy. Bývalý riaditeľ Národného onkologického ústavu mal kontakty na množstvo vplyvných ľudí.

Za jeho nomináciou do čela onkológie mal údajne stáť exminister vnútra Robert Kaliňák. Nedávno boli medializované prepisy z mobilnej komunikácie Dolinského s Marianom Kočnerom.

Okrem iného sa Kočner radil u Dolinského o výške úplatku pre istého lekára. S Janou Mutňanskou sa údajne rozišiel ešte vlani. Podľa našich informácií sa však naďalej stretávajú.

 

Máte pre nás tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk 

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte