Kráľovná Alžbeta oficiálne povolila zväzok Princa Harryho a M.Markle, poznáme detaily!

Princ Harry s manželkou Meghan

zdroj: Glamour, foto: FB

Princ Harry a jeho snúbenica Meghan Markle uzatvoria zväzok manželský už o dva mesiace. Svadba je naplánovaná na 19.mája 2018 v kaplnke sv. Juraja na Windsorskom zámku. Ak ste jedným zo zvedavcov čo sa kráľovskej rodiny týka, potom Vám určite nemôže ujsť najhorúcejšia novinka! Fakt, že kráľovná Alžbeta oficiálne svojmu vnukovi udelila súhlas k sobášu prostredníctvom pečate.

Panovnáčka oficiálne odovzdala list súdu Privy Council court v Buckinghamskom Paláci, potvrdzujúci, že je štastná ohľadom blížiacej sa svadby jej vnuka a Meghan Markle.

„Moji Lordi, deklarujem svoj súhlas k zmluve o manželstve medzi mojim najdrahším vnukom Princom Henrym Charlesom Albertom Davidom z Walesu a Rachel Meghan Markle a súhlasím s tým aby bol označený Veľkou pečaťou a aby bol zapísaný do knihy Privy Council,“ prehlásila kráľovná Alžbeta v liste.

Moderná a ešte modernejšia, nie je toho na kráľovnú príliš?

A kto že je to tá Rachel? Nie Princ Harry nevymenil svoju vysnívanú princeznú, toto je jej skutočné meno. Meghan je totiž rozvedená, čo robí túto kráľovskú svadbu ešte väčšmi modernou.

Tento sladký list od kráľovnej priešiel po tom, čo sa ukázalo, že Meghan Markle sa začala intenzívne zúčastnovať kráľovských tréningov predtým než oficiálne vstúpi do Britskej kráľovskej rodiny.

Detaily nie tak dávnych zásnub tejto dvojice si môžete pozrieť  TU:

Môže vás zaujímať

Tip na výlet: Jeseň hrá farbami na týchto miestach a podujatiach