Jednou vetou

KUK! To je ale výraz. Malý psík vie, ako správne pózovať

To je ale vtipný zubáč! Pes ukradol majiteľovi zubnú náhradu.

autorská koláž hlavne.sk, instagram

Toto si dobre pozrite a hneď budete mať veselší deň! Malému psíkovi Maggie sa podaril naozaj vtipný kúsok. Počas toho, ako jeho majiteľ pokojne spal, malej Maggie sa podarilo ukradnúť jeho zubnú náhradu. Potom už jej nič nebránilo celú noc pobehovať po dome a užívať si jej nový, prekrásny úsmev.

Behanie, plávanie, bicyklovanie: Podľa čoho si vybrať spôsob cvičenia

Súčasťou každého psíka je jeho rozkošnosť, ale aj svojské spôsoby. Dokonca i vtedy, keď niečo vyvedú. Vedia svojím hlbokým a nevinným pohľadom roztopiť každé srdce. Človeku príde hneď ľúto ich miláčika a veľakrát im ich neplechy prejdú beztrestne.

To sú kamoši! Videli ste už niečo také?

Najnovším príkladom je aj sučka Maggie, ktorú namiesto vyhrešenia čakal nečakaný smiech a fototermín od jej majiteľov. Jej majiteľka Eunice sa o fotky svojho rozkošného miláčika podelila na sociálnej sieti. Výsledok nenechal dlho na seba čakať a Maggie sa stala ihneď hviezdou internetu.

KULEHA: Poriadna psina v reštaurácii

Eunicin otec nosí zubnú náhradu a vytiahne si ju vždy pred spaním do pohára pri posteli. Nanešťastie zabudol že v dome s nimi býva aj jedna chlpatá nezbedníčka.

Maggie nezaváhala ani na chvíľu a hneď, ako to bolo možné, nenápadne ukradla svoju novú „hračku“. Snáď teraz nezačne majiteľ štekať a pes naopak rozprávať.

Prejdite nižšie, aby ste si pozreli v našej galérii, ako to vyzerá, keď si pes nasadí zubnú protézu.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte