Jednou vetou

KULEHA: Boj o prezidenta – čo poviete na tieto „postavičky“?

Zľava: Raťafák Plachta, Slniečko na rukavičke, Harvepíno, Drobček - Matelko, Majka z Gurunu

autorská koláž hlavne.sk

Minulý týždeň bol v znamení "AJ JA CHCEM", s kandidátmi na prezidenta sa totiž roztrhlo poriadne vrece. Takmer každý deň pribúdali nové mená. Ak sa medzi uchádzačmi o post hlavy štátu stále nenachádza tá vaša "postavička", ponúkame zopár úsmevných tipov. Pozrite sa na to a nezabudnite hlasovať v ankete nižšie.

Na prezidenta, ktorého si budeme voliť na jar 2019, sa hlási už 11 kandidátov. Najväčšia úroda bola minulý týždeň. A stále tomu nie je koniec. Nechajme sa prekvapiť, kto ešte ohlási kandidatúru, ale aj my máme pre vás zaujímavé postavičky! Môžete im dať aj svoj hlas (na konci článku).

Známe tváre spomínajú: Toto sme vyparatili v detstve! 

Ak stále nie ste rozhodnutí, koho voliť v prezidentských voľbách budúci rok, máme zopár tipov, kto by sa mohol uchádzať o tento post. Hoci našich kandidátov pozná celé Slovensko, nikdy nás nesklamali a naopak pritiahli množstvo divákov (voličov) k obrazovkám, pravdou je, že tieto postavičky určite kandidovať nebudú. Ibaže by ste ich predsa len zvolili…

EXKLUZÍVNE: Anglický Pavarotti v Bratislave! Takto sa mu u nás páči

Nechali sme sa trochu uniesť fantáziou a s nadhľadom sme na nich hľadali pozitívne vlastnosti, ako majú správni kandidáti spĺňať (okrem popularity). Určite by zaujali a získali si naše hlasy.

Posúďte sami, čo poviete na tieto postavičky. Získali by váš hlas? (hlasujte v ankete nižšie)

Ktorá z týchto postavičiek by mala byť prezidentom?

Loading ... Loading ...

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte