Jednou vetou

KULEHA: Dajte mi pokoj s inauguráciou

Naša Hruštíková nenechala nič na náhodu a rýchlo zavolala starostke Fekišoviec Miloslave Fedorovej

autorská koláž hlavne.sk, TASR, Facebook

Začiatkom roka sa preslávila videom, na ktorom diriguje celé zastupiteľstvo a poslancov, ktorých nútila spievať hymnu. Kto nevedel, bol pokarhaný, kto odvrával, skoro dostal za ucho. Starostka Fekišoviec by teda právom zvládla ľavou-zadnou aj inaguráciu a všetkých hostí. Tak jej bláznivá pani Hruštíková zavolala a vyzvedala, ako žije táto svojrázna šéfka malebnej obce v okrese Sobrance. Vypočujte si vtipný rozhovor nižšie:

KULEHA: Nezničiteľný Ferko

Zo zapadákova najznámejšia dedina. „Stojte a spievajte. Neviete? No prosím, to je hanba, to ste poslanci, zástupcovia ľudu?,“ karhala poslancov na ustanovujúcom miestnom zastupiteľstve starostka Fekišoviec vo videu, ktoré sa raketovou rýchlosťou ešte začiatkom roka stalo hitom internetu.

FOTO: Sisa Lelkeš Sklovska s manželom na gurmánskom záťahu

A tak si bláznivá neexistujúca pani Hruštíková povedala, že táto žena z východného Slovenska by dala všetkých razom do laty na inaugurácii, aby všetko hladko prebehlo. Čo asi tak pripravý ako dar novej prezidentke? A nájde si vôbec čas vybehnúť do Reduty? Ochrankári by pred ňou isto zutekali.

KULEHA: Spievať cez mobil? Žiaden problém!

Vypočujte si rozhovor pani Hruštíkovej a starostky Fekišoviec o inaugurácii prezidentky:

 

VIDEO: To je ale teror! Starostka Fekišoviec poslancom – Nebudete proti mne, ale so mnou?!

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte