Jednou vetou

KULEHA: Kožuchom a baraniciam odzvonilo

Pani Hruštíková v tom má jasno! Jej telefonáty dostanú do smiechu každého...

autorská koláž hlavne.sk, Facebook, Shutterstock

Ťažké časy pre milovníkov pravých kožušín a baraníc. Miesto toho bude aspoň nažive viac zvieratiek, z ktorých sa doteraz získavala originálna srsť na výrobu luxusných kúskov. Poslankyňa Eva Antošová navrhuje zákaz, ktorý asi ohrozí aj módne výstrelky uletenej pani Hruštíkovej. Tak si s navrhovateľkou zákona o tom poklebetila. Vypočujte si zábavný telefonát:

KULEHA: Dajte mi pokoj s inauguráciou

A dosť bolo originálnych kožušín, či baraníc. Dupla si poslankyňa Eva Antošová a na júnovú schôdzu parlamentu pripravila novelu zákona o veterinárnej starostlivosti.

Čiže aj chov takých králikov a iných milých kožušinových zvierat, z ktorých sa má získať kožušina na parádenie by mal byť zakázaný.

KULEHA: Nezničiteľný Ferko

Bláznivá pani Hruštíková si povedala, že to len tak nenechá. Veď sama má v šatníku haldy luxusných kúskov a teraz čo s tým? Do koša???

Nedávno, ešte keď bola zima, sa jej vraj dokonca rozpárali rukávy a teraz zháňa fajnovú líšku, alebo výhodného zajaca na opravu. Tak brnkla poslankyni Antošovej, že ako to s tým návrhom zákona vymýšľa. Poklebetili si spolu ako dlhoročné kamošky. Vypočujte si telefonát:

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte