Jednou vetou

KULEHA: Poplach na letisku kvôli Macronovmu prekvapeniu

Zmätky s prekvapením pre francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona

Autorská fotokoláž - hlavne.sk

Prezidentovi Emmanuelovi Macronovi chcel počas jeho návštevy na Slovensku odovzdať fanúšik špeciálny darček, s ktorým sa piplal celý deň. Miesto slávnostného odovzdania však hrozilo, že nastane poplach v odletovej hale. Napokon sa všetci pyrotechnici, psovodi, ochrankári a ostreľovači dobre zabavili. Vypočujte si ďalšiu Kulehu:

Vtipné obrázky, bláznivé telefonáty, jednoducho skvelá zábava pre lepší deň. To je naša Čalamáda – ochutnajte TU

„Nehnevajte sa, ale čo Vás do toho, kedy prezident Macron odlieta z Bratislavy. On je tu ako VIP návštevník a nebudeme sa s Vami o tom viac baviť, kto ste? Čo ste?,“ rázne sa ohradili na letisku v Bratislave po tom, čo sa im ozval zvedavec a chcel vedieť detaily odchodu francúzskeho prezidenta. Ten prišiel na jednodňovú návštevu a o fanúšikov nemal žiadnu núdzu.

FOTO: Francúzsky prezident Macron v Bratislave. Takýto mal nabitý program

„Celú noc sme sa všetci piplali v kuchyni, aby sme mu pripravili prekvapenie a Vy mi chcete povedať, že zbytočne? Ja letím na letisko a bez môjho balíčka neodletí, to si píšte. Mňa tie Vaše zátarasy a ostreľovači nezaujímajú, ja som bol na fronte a viem, čo je rozkaz. Posiela ma s tým celá rodina a hotovo,“ nedal sa odbiť chlapík, ktorý vyzvedal na informáciach bratislavského letiska.

Vypočujte si, aký poplach hrozil kvôli sladkému prekvapeniu pre prezidenta Macrona a zabavíte sa ako ochranka na letisku:

Pridajte sa k nám na facebooku. Viac informácií nájdete TU

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte