Jednou vetou

Láska zo supermarketu: Manželia zvolili netradičné svadobné priestory

Šťastná dvojica našla v supermarkete okrem potravín aj lásku

foto: TASR

Dvojica, ktorá sa spoznala v supermarkete v americkom meste Lower Burrell, uzavrela manželstvo v tomto obchode v uličke číslo 13 - medzi konzervami s mrkvou a hráškom a v prítomnosti svadobných hostí. V utorok o tom informovala tlačová agentúra AP.

Podľa zdroja The Valley News Dispatch, sa 69-ročný Larry Spiering a 61-ročná Becky Smithová vzali v nedeľu 1. apríla v supermarkete v Lower Burrell v štáte Pensylvánia, kde sa pred desiatimi rokmi spoznali.

Smithová uviedla, že v supermarkete pracovala, keď k nej pristúpil Spiering a podal jej kus papiera so svojím menom a telefónnym číslom. Smithová dodala, že bolo jednoducho najvhodnejšie, aby manželstvo uzavreli v uličke, v ktorej sa zoznámili.

Svadba na deň bláznov?

Dvojica vysvetlila, že 1. apríl, keď sa slávila aj Veľkonočná nedeľa, si na svadbu zvolili preto, že bol blízko dvoch ďalších dôležitých sviatkov – Spiering oslavuje narodeniny 2. apríla a Smithová 3. apríla.

Úradník, ktorý svadobný obrad viedol, povedal, že to bola jeho prvá svadba v obchode s potravinami. Majiteľ obchodu George Thimons bol podľa svojich slov rád, že mohol novomanželom poslúžiť.

Smithová po obrade povedala, že svadba bola prese taká, akú si predstavovali, „príjemná a nenútená“.

Pristúpili by ste na svadobný obrad v podobných priestoroch? | foto: TASR

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte