Jednou vetou

Legenda Sting v Bratislave. Chceli ho vidieť celebrity aj kontroverzné postavičky

Sting v Bratislave, 26. 6. 2018

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Koncert Stinga ich vytiahol na hrad. Hudobnú legendu si prišli pozrieť a užiť naše viaceré známe tváre spoločenského života, biznisu a politiky. Medzi nimi aj kontroverzné osobnosti, či podnikatelia. Len sa pozrite, kto všetko sa tlačil pri bráne Bratislavského hradu, aby nezmeškal hudobnú lahôdku.

Chceš byť ako Adela? Imidž za pár stoviek

Dal si u nás repete. Britská hudobná legenda Sting sa vrátil do Bratislavy po siedmych rokoch. Na západnej terase Bratislavského hradu si jeho koncert pod holým nebom nenechali ujsť viaceré známe osobnosti.

Po dlhej dobe prvý úsmev na tvári. Polepšuje sa známej herečke?

Pri vstupnej bráne hradu sa postupne v dave objavili: moderátor Martin Nikodým s novou priateľkou, o ktorej pred pár dňami informoval denník Plus 1 deň. Vystúpenie známeho speváka, ktorému na pódiu asistoval americký spevák jamajského pôvodu Shaggy nevynechali ani herečka Zdena Studenková s partnerom Braňom Kostkom, tenista Dominik Hrbatý, herečka Jana Oľhová, hudobník Martin Valihora, herec Juraj Kukura, či líder skupiny IMT Smile Ivan Tásler.

Takto s ním išiel čas – George Michael by oslavoval

Medzi prichádzajúcimi fanúšikmi sme natrafili aj na kontroverzného advokáta Radomíra Bžána, ktorého meno sa v médiách len nedávno skloňovalo v súvislosti so škandalózne vysokou odmenou za zastupovanie Slovenska v spore s talianskym Enelom.

Pochutil si prezident na zemiakoch od agrobaróna?

Známe hity britského speváka si prišli užiť aj ďalšie osobnosti spoločenského života, biznisu či politiky. Medzi prichádzajúcimi nechýbal syn Alexandra Dubčeka, lekár Pavol Dubček. Ten sa objavil v spoločnosti krátko po prevalení aféry jeho brata Milana, ktorý celej rodine narobil obrovskú hanbu.

VIDEO: Chcel len zaparkovať. Zdemoloval rampu aj auto

Na koncerte sa ďalej objavili starší brat exministra Kaliňáka, hovorkyňa predsedu vlády Beatrice Szabóová, bratislavský župan Juraj Droba, jeho stranícky šéf Richard Sulík, ale aj Boris Kollár s jednou zo svojich dcér. Ivan Kmotrík mladší, ktorý čelí obvineniu za hajlovanie sa ukázal s priateľkou a exfinalistkou Miss Slovensko 2012 Lenkou Petrovičovou.

Takéto vysvedčenia nosili domov známe tváre

Starosta bratislavskej časti Nové Mesto Rudolf Kusý načúval známym pesničkám spolu manželkou na pochôdzke v okolí hradu. Na výnimočné hudobné vystúpenie sa vypredali lístky za tri hodiny, ešte v deň koncertu sa dali na čiernom trhu zohnať sa takmer dvojnásobok priamo pred vchodom do areálu. Pozrite si všetky fotografie v našej galérii.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Ochutnajte našu novinku – Čalamáda

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte