Jednou vetou

Lucie Bílá vystúpi v novembri v Bratislave

Lucie Bílá, dvadsaťnásobná zlatá slávica vystúpi 22. novembra v Bratislave. Na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu zaznejú jej najznámejšie hity, najkrajšie muzikálové melódie a chýbať nebudú ani najobľúbenejšie vianočné songy.

„Na zimáku v Bratislave som prežila s divákmi nádherné chvíle. Som veľmi rada, že si to môžem tento rok znova zopakovať. Tentoraz trochu inak, ale opäť s veľkou láskou a s tými najlepšími z najlepších,“ uviedla pre médiá speváčka.

O hudobný sprievod sa postará kapela Petra Maláska a špeciálne pre tento večer aj so symfonickým orchestrom. V programe sa predstaví aj spevák skupiny Arakain Jan Toužimský a o netradičný úvod sa postará rímsko-katolícky kňaz Zbigniew Czendlik, ktorý uvedie koncert svojím sviatočným slovom. Nebudú chýbať veľkoplošné obrazovky s projekciou a špičková svetelná šou.

„Veríme, že energia v hale bude pozitívna, nálada výborná a spolu všetci si vytvoríme nezabudnuteľný zážitok,“ doplnila pre médiá organizátorka koncertu Silvia Nemčovičová, šéfka agentúry Silvi Production.

Vstupenky sú k dispozícii v sieti Predpredaj.sk.

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte