Jednou vetou

Nikodým je „ľadoborec“. Pozrite sa, na čo si trúfol v týchto mrazoch

Známy moderátor má okrem včelárstva zrejme ďalšiu novú záľubu

zdroj: Facebook

Zatiaľ čo sa väčšina z nás v uplynulé dni trasie od zimy a vyberá zo skríň všakovaké šály, ktoré sme nepotrebovali ani v decembri či januári, známemu moderátorovi a vášnivému včelárovi Martinovi Nikodýmovi je očividne príliš teplo!

Zmýlil si ročné obdobie? Na rozdiel od nás uzimených, čakajúcich na pomalý príchod jari si Martin Nikodým s ľadovými kryhami na konci februára nerobí vôbec starosti. Práve naopak!

Moderátor si aj spolu s jeho kamarátom zobrali na pomoc kladivo a „vykopali“ dieru do zamrznutého jazera a ľadovú vodu v bratislavských Jarovciach využili na osviežujúci kúpeľ. Zatiaľ čo teploty vonku sa včera nevyšplhali nad bod mrazu, a teplomer v čase ich kúpeľa ukazoval -6°C, oni si lebedili vo vode akoby bol práve stred júla. Veď jej teplota mala až príjemný jeden stupeň celzia.

„Tak takéto romantické sme to dávno nemali,“ zavtipkoval Nikodýmov kamarát A.Maťko. Naposledy, keď sa tieto ľadové medvede vybrali osviežiť sa uprostred mrazivého Draždiaku ich zrejme niekto vyrušoval. V Jarovciach si naopak stihli napríklad aj vybaviť fiktívne telefóny s mobilom z ľadovej kryhy.

Martin Nikodým počas ľadového kúpeľa v Rusovciach 27. februára 2018
Takto Martin Nikodým vybavoval telefonáty z jeho „najnovšieho mobilu“ | foto: Facebook

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte