Jednou vetou

KULEHA: Dva dni bežať do cieľa?

Maratón v Bratislave: Dva dni bežať do cieľa?

Autorská fotokoláž - hlavne.sk

Na nedávny maratón v uliciach Bratislavy prišlo vyše 10 300 bežcov z viac ako 60 krajín. Poriadne si zabehali, ale všetci načas do cieľa neprišli. Medzi účastníkmi sa našiel bežec, ktorý sa v cieli objavil až o dva dni! Prečo mu to tak dlho trvalo? Vieme podrobnosti, to musíte počuť...

Dobehol do cieľa, hoci o dva dni neskôr oproti ostatným, ale napriek tomu žiada medailu a ceremoniál, ako sa na šampióna patrí.

Na známy maratón v Bratislave si každoročne prídu zmerať sily skúsení bežci, ale aj začiatočníci. Pre tých je určený štafetový beh, prípadne polmaratón.

A to bol prípad aj veselého chlapíka, ktorý sa ozval organizátorom až o dva dni, teda keď bolo dávno po všetkom! Čo ho tak zdržalo na ceste do cieľa?

„Nikto ma tu nečaká, nemám medailu ani z telky ma netočia, čo mám robiť?“ rozhorčoval sa do telefónu oneskorený bežec a dožadoval sa ceremoniálu. Vieme čo sa stalo a ako sa táto kuriózna historka rozuzlila. Vypočujte si telefonát a možno sa zabavíte ako organizátori maratónu. Veselý deň všetkým želáme.

Odporúčame aj: 

Poplach na letisku v Poprade: Zastavte lietadlo so Zemanom!

 

 

 

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte