Exkluzívne: Markizák Boris Pršo. Je mu dobre a toto najnovšie chystá!

Známy redaktor Markízy Boris Pršo

autorská koláž hlavne.sk, Facebook BP, jxp

Známy markizácky redaktor bojoval o život, keď prekonal mŕtvicu a postupne sa učil chodiť, podstúpil náročnú rehabilitáciu a dnes jeho stav omnoho lepší. Borisa Prša (35) sme zastihli na obede s priateľmi. Ako nám prezradil na rok 2019 má veľké plány. Boris, nie že si toho zase naváľaš na plecia?! Exkluzívne fotografie zo stretnutia nájdete v galérii na konci článku.

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Uplynulý rok a pol bol pre známeho moderátora, Borisa Prša mimoriadne náročný. Stále sa zotavoval z mŕtvice, ktorá ho zasiahla v septembri 2017. Po prebraní v nemocnici nespoznával ani vlastnú matku a postupom času sa na náročných rehabilitáciach musel opäť učiť chodiť.

Najbohatší kandidát na prezidenta: Tie majetky vás dostanú!

Pršo bol v Markíze známym workoholikom a množstvo povinností si vyžiadalo svoju krutú daň. „Posledné dni boli naozaj neuveriteľné. Neželám ich nikomu. A najmä vtedy, keď to celé opadlo, keď ma trafilo. Dávajte si pozor a najmä oddychujte,“ opisoval vtedy na internete. ČLÁNOK POKRAČUJE NIŽŠIE

Príde markíza o moderátora? Exminister Drucker si buduje tím a možno prehovorí na spoluprácu aj…

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

Spevák Martin Madej: Ide mu karta a možno si kúpi toto fáro (FOTO)

Stav moderátora sa po vyše roku výrazne zlepšil, energiu mu bez pochýb dodali aj kolegovia, ktorí ho navštevovali v nemocnici, liečebni aj doma a zdá sa, že najnovšie má opäť veľkú chuť sa vrátiť do mediálneho kolotoča. Podarilo sa nám ho totiž pristihnúť na obede s priateľmi, vrátane svojej kolegyne zo Záhorskej Bystrice moderátorky Kvetky Horvátovej.

Šok pre fanúšikov Drobovej – Gabika, ako si nám toto mohla spraviť?

„Mám sa dobre, ďakujem. Pomalinky sa vraciam naspäť do Markízy,“ odpovedal Boris Pršo ako zvyčajne v dobrej nálade. Aké má však na tento rok plány, a čo ho čaká? Do ničoho sa nechce púšťať rýchlo. „Najbližšie ma čakajú Oscary, to budem určite v Teleráne a potom, ak to zvládnem tak sa asi vrátim – pomaly samozrejme, postupne, raz za čas,“ dodal pre hlavne.sk Pršo.

FILM: 8 februárových noviniek , ktoré sa oplatí v kinách vidieť!

 

Môže vás zaujímať

Drotárstvo zapísali do svetového zoznamu UNESCO