Jednou vetou

Martin Dejdar v úlohe režiséra prichádza do Bratislavy so svojim komediálnym sextetom

Známa divadelná komédia prichádza do Bratislavy pod taktovkou Martina Dejdara

zdroj: TASR, foto: Facebook

Známa divadelná komédia Pánska šatňa, ktorú režíroval Martin Dejdar, prichádza do Bratislavy. Sexteto českých hercov - Jiří Lábus, Martin Dejdar, Pavel Nový, Jan Jiráň, Martin Janouš a Petr Hojer tento titul uvedie vo štvrtok 15. marca v Majestic Music Clube, ktorý sa na chvíľu zmení z hudobného klubu na divadelné šapito.

Kolektívna improvizácia hercov Studia Ypsilon zavedie divákov do hereckej šatne, na miesto, kde sa varí alchýmia divadla, pečú sa zákulisné ťahy a len tak to šuští dôvernými informáciami, ktoré by sa vôbec nemali dostať medzi divákov.

Improvizačná šou ypsilonských hercov ponúkne sériu vtipných historiek zo života okorenených chytľavými pesničkami, interakciou s divákmi a viacero ďalších prekvapivých momentov.

Predstavenie sľubuje spontánnu a uvoľnenú atmosféru

Improvizačné nápady, jedinečné prepojenie hercov a divákov i trochu kolegiálnej škodoradostnosti. Niektorí z hercov totiž spolu hrajú už desiatky rokov a prežili spolu veľkú časť hereckého života. To všetko sa odráža na vzájomných „přihrávkách“ i nekompromisných „smečích“.

Predstavenie Pánska šatňa pôvodne vzniklo pre pražské Studio Ypsilon. Jeho úspech priviedol hercov k nápadu, aby s ním kočovali aj po ďalších divadlách a kluboch. V bratislavskom MMC sa predstavia 15. marca o 19.00 h.

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte