Jednou vetou

Martin Harich predstavuje nový singel Kým sa máme

Druhý singel s názvom Kým sa máme z pripravovaného albumu Mapy prináša do éteru Martin Harich. Nesie v sebe RnB feeling a letnú pohodu. Atmosféru songu podčiarkujú vokály speváčky Tiny a aranžmán hudobníka a producenta Lukáša Chromeka.

Martin Harich nasadzuje už druhú letnú novinku a postupne predstavuje poslucháčom songy z pripravovaného album Mapy, ktorý vydá začiatkom septembra. Nový singel Kým sa máme fanúšikov zdvihne zo stoličky a roztancuje.

„Skladba vznikla pôvodne ako pomalá vec a napísal som ju už pred  pár rokmi. Nebol som si zo začiatku istý, či ju vôbec na album zaradiť. Keď sme ale s Lukášom vytvorili túto jej rytmickú podobu, vdýchli sme jej úplne nový život,“ priblížil vznik songu Martin.

Celkový dojem zo skladby podčiarkuje i jej odvážne hudobné aranžmán, ku ktorému prispeli bicie Romana Víchy (kapela Ewy Farnej) a basa Jakuba Vejnara (kapela Anety Langerovej).

Kým sa máme vyjde s už uvedeným singlom Marilyn Monroe na albume Mapy, ktorý bude štvrtým štúdiovým albumom autora (vrátane EP Pátram). Album predstaví Martin svojim poslucháčom i v koncertnej podobe na pripravovanom jesennom turné.

Začne ho 5. októbra v Trnave, ďalšími zastávkami budú Banská Bystrica (6.10.), Nové Mesto nad Váhom (12.10.), Nitra (13.10.), Bratislava (14.10.), Poprad (26.10.), Liptovský Hrádok (27.10.), Žilina (28.10.), Prešov (9.11.) a Košice (10.11.).

Môže vás zaujímať

TECHNOLÓGIE: SpaceX poslala do vesmíru ďalších 58 družíc Starlink