Minister školstva sa nedostal medzi bratislavskú smotánku. VIDEO

foto: TASR

Módna prehliadka prilákala do centra hlavného mesta aj ministra školstva Petra Plavčana. K bratislavskej smotánke, ktorá ju sledovala, ministra ale organizátor nepustil.  Milovník módy a krásnych dievčat preto musel stáť v dave na chodníku a na špičkách nôh sa vyťahovať ponad hlavy pred ním stojaceho publika.

Minister Plavčan doplatil na protokolárne zlyhanie.  Módna prehliadka v centre Bratislavy odštartovala po pol deviatej večer príhovorom primátora Bratislavy Iva Nesrovnala. V prvej rade mali vynikajúci výhľad na mólo napríklad kaderník Paviel Rochnyak, či celebritná lekárka Alena Pallová.

Minister školstva dorazil na prehliadku pár minút po začiatku, keď sa už na móle striedali krásne dievčatá v najnovších modeloch.

Plavčan na módnej prehliadke: Prosím, ale ja nič nevidím

K dievčatám ho však nepustili a k mólu sa nedostal počas celého trvania prehliadky. Minister Plavčan je nižšieho vzrastu, musel sa preto naťahovať ponad hlavy pred ním stojaceho publika. Keď nič neuvidel ani v stoji na špičkách nôh, pochvíli rezignoval a mólo už nadobro prestal sledovať.

Nevidel žiaľ ani prehliadku dievčat v plavkách, ktorá azda najviac vzbudila pozornosť prítomných pánov. A tak sme sa v hlavne.sk rozhodli, že mu ukážeme o čo prišiel. Nech sa páči pán minister. 

Všetko najlepšie k meninám pán minister a nabudúce za dievčatami radíme o pár minút skôr

Môže vás zaujímať

Slovenská pošta

Slovenská pošta vydáva spoločnú poštovú známku s Českou republikou