Jednou vetou

Miro Jaroš sa postaral o dvojnásobnú radosť. Toto urobil pre svoju mamu

Miro Jaroš s mamou Štefániou

autorská koláž hlavne.sk, instagram

Spevák Miro Jaroš (40) sa postaral o veľké prekvapenie. A to rovno dvojnásobné. Najprv zobral svoju mamu na vytúženú dovolenku a zatiaľ, čo si užívali pri mori, doma jej nechal prerobiť celú kuchyňu. Mamina teraz žiari šťastím a spevák samozrejme tiež. Len sa na to pozrite, čo všetko Miro zariadil (foto nižšie v článku).

Smola alebo šťastie? Aj toto zažili v piatok trinásteho známe tváre!

„Moja mamina mi často spomínala, ako ju bolieva chrbát. Mohla za to kuchynská linka a staré spotrebiče, ktoré boli nízko umiestnené a keďže sa radá motká v kuchyni, vyvára, vypeká, tak som jej to chcel uľahčiť a pomôcť,“ povedal pre hlavne.sk spevák Miro Jaroš, ktorý neskrýval v hlase radosť z prekvapenia, ktoré pripravil svojej mame.

Modusák Janko Lehotský na nákupoch

To však podľa obľúbeného speváka nebola jediná radosť u nich doma. „Zatiaľ, čo sa do prerábky vrhli šikovní montéri, zobral som maminu do Chorvátska. Tam si to skutočne užívala a oddychovala. Teraz si po návrate len musí zvyknúť na rozmiestnenie elektrických zásuviek, hrnce a drobné vybavenie si už stihla rozložiť, aby ich vždy našla po ruke, ako potrebuje.“ povedal nám s úsmevom M. Jaroš, ktorý zároveň dodal, že až keď videl radosť v maminých očiach, bol potom rovnako šťastný aj on sám.

Všetko o poplatkoch, keď idete autom do Chorvátska

Zaslúžená dovolenka padla určite obom vhod. Miro Jaroš totiž len nedávno dokončil očakávaný tretí album „Pesničky pre (ne)poslušné deti 3“ a na svete je aj klip k novej pesničke U babičky (nájdete na konci článku). Pozrite sa na dvojnásobné prekvapenie, ktoré spevák pripravil pre svoju mamu:

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

VIDEO: Miro Jaroš – U babičky

Môže vás zaujímať

Dosť bolo jedenia a leňošenia. Cvičenie ako novoročné predsavzatie funguje takto