Jednou vetou

Modelka Eva Cifrová natočila šteklivé video. Takto sa pred kamerou otŕčala

Playmate Eva Cifrová odhodila zábrany

autorská koláž hlavne.sk, Playboy

Blondínka nemá problém s nahotou. Na konte má mnoho snímkov, na ktorých odhalila svoje telo v Evinom rúchu. Vyretušované zábery sú však niečo celkom iné ako surové video.

Rodinka úžasných. Kanócz a Loj si takto vyšli s deťmi do mesta

Nahrávka, ktorú len tak na Youtube nenájdete. Fotenie pre pánsky časopis si člen štábu natočil na kameru. Vidieť na ňom, že to, ale Cifrovej nevadí a svojim úsmevom natáčanie ešte podporila. V priloženom videu môžete zhodnotiť či je Cifrová úspešnou modelkou pre erotické časopisy zaslúžene.

VIDEO: Reklamy, ktoré pobavia. Takto nás lákali kedysi automobilky

Blondínka naštartovala svoju kariéru v markízackej relácií Mr. Bombastic. Pätica žien brázdila slovenské kúpaliská a hodnotili pánskych návštevníkom. Zo skupiny dievčat, ale premenila šancu na úspech len Cifrová. Stala sa z nej najvychytenejšia fotomodelka. Jej akty uverejnili aj zahraničné magazíny.

ZAUJÍMAVOSŤ: Takto dnes vyzerajú slávne Kúpele Grössling v Bratislave

Na konte má tri vzťahy. Neúspešne dopadol dlhoročný partnerský život s Gabrielom Heringhom. Prebrala ho Andrei Heringhovej, ktorá si získala následne pozornosť multiotecka Borisa Kollára.

Rok jej vydržal vzťah s Michalom Menkynom.

Šťastie zdá sa našla po boku Čecha Lukáša Krnoula. Zoznámila sa s ním na diskotéke v Dubaji. Zapáčil sa aj jej mame a tak sa už len skloňuje svadba.

Nestíha sa poriadne najesť. Pozrite sa, na čo dostala Adela chuť

VIDEO (obsah je vhodný od 18 rokov):

Krištúfková zostala na ocot

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte