Jednou vetou

MOTO: Nočná mora alebo ako si nezabudnúť dieťa v aute

Pozor na zabudnutie dieťata v aute. Može to mať fatálne následky

autorská koláž hlavne.sk, Shutterstock

Nebýva zvykom, aby niektorá automobilka spustila kampaň na nový model a zároveň odštartovala inšpiratívnu súťaž.

MOTO: Kto sa stane víťazom súťaže Auto roka 2019?

Hyundai Slovensko začal v novembri s uvedením novej generácie modelu Santa Fe. Ale to nie je jediná novinka. Originálnou myšlienkou je oslovenie rodičov. Hyundai chce kampaňou poukázať na to, že hoci sa dnes ľudia na sociálnych sieťach prezentujú fotografiami a videami, ktoré idealizujú skutočnosť, je úplne v poriadku, ak priznajú, že občas sú ako rodičia nedokonalí. Pretože práve to je – ľudské.

Inšpirujte sa a čakanie na Vianoce si skráťte poznávaním plným zážitkov

Virtuálna bublina

Kľúčovou súčasťou reklamnej kampane Nedokonalý rodič je online video. So zábermi šťastnej rodiny pri raňajkách, ukážkových odchodoch do školy, pri návrate z práce i uspávaní detí. Všetko zidealizované a bez akejkoľvek škvrnky.

A zrazu prestrih: Náhla zmena ukazuje život taký, aký je v skutočnosti, že dieťa nechce super zdravé raňajky, pri uspávaní zrazu hlasno zazvoní telefón, že nikto nič poriadne nestíha a… Bežný život rodín sa od toho ideálneho virtuálneho podstatne odlišuje.

Stať sa môže aj najhoršie: Zaneprázdnených a unavených rodičov, ktorí pri vystupovaní z auta zabudnú dieťa na zadných sedadlách, preto varuje výstražné trúbenie nového Santa Fe:

Pridajte sa k nám na facebooku – NÁJDETE NÁS TU

Súťažte a vyhrajte!

Hyundai túto tému ponúka na sociálnych sieťach, ktoré sú plné neskutočnej dokonalosti. V spolupráci s influencermi – medzi ktorých patrí i známy tanečník a choreograf Laci Strike s manželkou Anči – oslovuje ľudí, aby zverejňovali na Instagrame a Facebooku fotografie so skutočným každodenným životom – a teda bežnou a nezidealizovanou realitou.

Súčasťou kampane je aj stránka www.nedokonalyrodic.sk s informáciami o bezpečnostných systémoch nového modelu, vážne i úsmevné príbehy spolupracujúcich influencerov na rodičovskú tému. Ale aj to, ako možno vyhrať nové Santa Fe s plnou nádržou na celý týždeň.

Za sviatočnou atmosférou do Nemecka

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte