Toto chce poriadne nervy: Muž spadol do kanalizácie, blúdil tam 3 dni

Ilustračné foto

TASR/AP

Muž vo Veľkej Británii sa nedávno dostal do prekérnej situácie! Prepadol sa do kanalizácie, z ktorej však nedokázal výjsť. Usúdil, že bude lepšie nájsť iný východ, no napokon ho to takmer stálo život.

Podľa britského portálu Metro muža vyslobodili z kolektoru na predmestí Londýna v Romforde. Z priestoru, do ktorého spadol, však nebol schopný dostať sa von a tak sa rozhodol hľadať únik inde. Ziaľ sa tak nestalo a muž pod zemou prešiel viac než desať kilometrov v snahe zachrániť si život úplne bezvýsledne.

Jeho zúfalé volanie o pomoc našťastie začuli ľudia žijúci neďaleko miesta. Tí sa ho snažili najrpv nájsť vlastnými silami, no nemohli si vysvetliť odkiaľ tieto zvuky prichádzajú. Podarilo sa to zistiť až privolanej polícii, ktorá ho zo smradľavej nočnej mory napokon vyslobodila.

Šokovaný muž nedokázal udať príčinu, prečo sa v kanalizácii ocitol. Predstavitelia spoločnosti Thames Water, ktorá má na starosti podzemné komunikácie v Londýne usúdila, že sa tam zrejme dostal cez stoku, ktorá sa nachádza asi 1,5km od miesta, kde blúdiaceho muža objavili.

Môže vás zaujímať

Šťastný nový rok ovládol kiná, na konte má vyše 56-tisíc divákov