Nedočkavé celebrity: Pozrite ako sa chystajú na Vianoce!

Vianočné stromčeky známych Slovákov

foto: FB

Blížiace sa sviatky pokoja a mieru sú tu čo nevidieť. Bez pochyby sa na ne tešia aj slovenské osobnosti. Opäť budú mať chvíľku čas zvoľniť a prežiť chvíle radosti a spokojnosti so svojimi najbližšími. Ešte pred ich príchodom sa však musia uistiť, že v ich príbytkoch nebude nič podstatné chýbať, preto výzdobu a nákupy nenechávajú na poslednú chvíľu.

Taká Zuzana Plačková Vianoce miluje. S výzdobou preto neotáľala a byt, kde býva i so svojim manželom Reném vyzdobila už koncom novembra. Nechýba bohatá množstvo dekorácií a veľký vianočný stromček.

Zuzana je ostro sledovanou osobnosťou i na sociálnych sieťach a vďaka tomu si môže užívať atmosféru Vianoc už oveľa skôr ako nastanú.

Takmer každý deň zverejňuje vo svojich príbehoch množtvo darčekov, ktorými ju firmy zahŕňajú. Podľa jej slov však nie vždy len preto, aby im robila reklamu. Štedrá Zuzana sa s fanúšikmi o darčeky rada delí o čom svedčia aj jej fotografie na sociálnych sieťach.

Prípravy na nadchádzajúce sviatky pokoja a pohody nepodceňujú ani ostatné známe osobnosti. Dcéra Aleny Heribanovej, Babsy, celebritná lekárka Alena Pallová či poslankyňa Monika Beňová.

 

Zuzana mala takto vyzdobený stromček už 26.11. | zdroj : Instagram
Plačkovej predvianočná pohoda | zdroj : Instagram

Umelé či živé, hlavne, že sú vianočné!

Vianočnú atmosféru si užíva i dcéra moderátorky Aleny Heribanovej, Barbara Jagušák Heribanová. Uplnulý víkend si išla nachvíľku oddýchnuť od materských povinností a pustila sa do výroby živých vianočných vencov. Pozrite sa, ako jej to výborne išlo.

„Nie je nad manuálnu prácu,“ tvrdí Babsy | zdroj : Instagram
Prijali by ste takýto vianočný veniec domov? | zdroj : Instagram

Vianočným nákupom už podľahla aj poslankyňa Monika Beňová. Pustila sa do nich veľkom a neuspokojí sa len tak s hocičím. Na nadchádzajúce Vianoce si zaobstarala poriadny stromisko! Len len, že sa jej zmestil do obývačky, meria totiž až 2,5 metra.

Obrovský stromček Moniky Beňovej (2017) | zdroj : Instagram

 

Zahanbiť sa nedá ani celebritná lekárka Alena Pallová. Okrem množstva práce, ktoré má so svojim novým radom kozmetiky sa stihla postarať aj o nádhernú vianočnú výzdobu. Síce umelý ale krásny stromček zdobí priestory jej inštitútu estetickej medicíny v Pezinku už od konca novembra.

Takto si Alena pózovala pri stromčeku už koncom minulého mesiaca | zdroj : Instagram

Môže vás zaujímať

Hudobníci spomínajú: Mikuláša milujeme dodnes