Jednou vetou

Nenápadná. Takto nakupuje SuperStar

Bez hviezdnych manierov a nosičov tašiek. Len pár dní po víťazstve sme pristihli novú Česko-Slovenskú SuperStar na záťahu v obchodoch. Mení šatník? Potrebuje doplniť letnú kolekciu? Pozrite sa na to, ako to roztočila Tereza Mašková (22) v nákupnom centre.

Niekoľko rozhovorov, zopár fotení a potom šup oplieskať peňaženku do obchodov. Takýto mala nedávno nabitý program Superstáristka Tereza Mašková v hlavnom meste Slovenska. Zdá sa, že aj nová víťazka speváckej súťaže miluje to, čo väčšina žien – nakupovanie.

S kým si Rytmus vyrazil do mesta? A kde nechal Jasminu?

Rodáčka z českého Třinca, odkiaľ pochádzajú spevácke hviezdy ako Tomáš Klus či Ewa Farna sa pokúšala zaujať ešte v roku 2010. V Česko-Slovensko má talent sa vtedy prespievala až do semifinále. Medzičasom na svojom speve pracovala – študovala konzervatórium, bola v USA a v piatom ročníku federálnej SuperStar takmer nikto neprehliadol jej ružové vlasy.

Vyšťavená porota talentu – kto s kým flirtoval?

Na druhú júnovú nedeľu v roku 2018 určite len tak nezabudne, jej život nabral nový vietor. V speváckej súťaži prevalcovala súperov, získala rozprávkovú výhru 2 milióny Kč (75 tisíc €) a zdá sa, že si vie popri nových povinnostiach nájsť čas aj pre seba. Po náročnom dni, ktorý zažila víťazka SuperStar v Bratislave si to namierila s kamarátkou rovno do nákupného centra na nábreží Dunaja.

Už na strednej z nej boli všetci paf! Viete, kto je toto?

Okrem butikov ostal čas aj na kávu, či cigaretku. Tej by sa mimochodom mohla zriecť o to viac, nakoľko hlasivkám, ktoré ju budú najbližší čas živiť, cigaretový dym ani trochu neprospieva. Iba, žeby túžila nečakane prekvapiť svojich fanúšikov – zmeniť farbu svojho hlasu.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte