Jednou vetou

Nestíha sa poriadne najesť. Pozrite sa, na čo dostala Adela chuť

Adele dal výber jedál zabrať

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Nerozhodná a poriadne hladná. Tak pôsobila nedávno naša najznámejšia moderátorka Adela Vinczeová (38), ktorú náhodne zbadal náš čitateľ v nákupnom centre pri stánkoch rýchleho občerstvenia. Pozrite sa, kde si napokon vybrala zarytá vegetariánka niečo rýchle pod zub.

Adela vybehla na drink do mesta. Kde nechala manžela?

„Príde mi nudné až fádne. Ja si radšej pochutnám na pohánke, strukovinách, zemiakoch, zelenine alebo tofu,“ vyhlásila pred časom o mäse naša najúspešnejšia moderátorka Adela Vinczeová. Je o nej známe, že do svojho jedálnička preferuje bio produkty, najviac však zeleninu.

Mäsu sa dlhé roky vyhýba ani nie tak pre ochranu zvierat, ako to vyhlasujú mnohí vegetariáni, ale vraj preto, že jej skutočne nechutí. Preto mala aj nedávno problém rýchlo sa rozhodnúť, čo si dať na obed.

Pristihnutý: Expert na zdravú výživu Bukovský. Neuveríte čo jedol. Klíčky a semienka to neboli!

Náš čitateľ Vojto si známu moderátorku všimol v nákupnom centre. „Bola úplne nenápadná a upozornil ma na ňu kolega, s ktorým sme tam vybehli na obed. Zdalo sa nám, že sa nevie rozhodnúť a postávala tam aj 10 minút,“ povedal náš čitateľ.

Rodinka úžasných. Kanócz a Loj si takto vyšli s deťmi do mesta

Medzi tým, ako čakala na hotové jedlo stihla vtipne klebetiť s predavačkou a poprosiť ju, aby jej obed rýchlo zabalili. „Stretávame ju tu dosť často a kolegovi, ktorý sa s ňou odfotil povedala, že kúsok odtiaľto vraj chodí natáčať Chart show,“ dodal Vojtech.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Pridajte sa k nám na facebooku – NÁJDETE NÁS TU

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte